Quote (valykiller91 @ Wed, Apr 22 2009, 11:58pm)
credeam k ai si u standarde mai high
chiar aia frate?
pe bune dak imi place ceva la ea
gay ?
ete aci

Quote (valykiller91 @ Thu, Apr 23 2009, 12:04am)
nu e cine stie ce
vrei o poza cu o femeie klumea?
stiu si eu sa folosesc google . apropo , vad ca sorbi subforumul asta . nici n-am dat bine refresh sa vad de-am scris corect , ca tu ai si postat deja .
stai si tu mai linistit , nu devi mai "cul" daca ai n'spe posturi pe zi :)))
Cat despre aia din aia din poza, Abramburica ii da clasa :)) . si mai foloseste butonul de edit .
noapte buna
This post was edited by Taiko on Apr 22 2009 04:09pm