d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Droguri > Pro Sau Contra?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 625
Joined: Apr 8 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 10 2009 08:59am
http://www.youtube.com/watch?v=V7wlkpvxySk

ascultati melodia asta... eu am 13 ani si, cel putin pentru acum nu vad ce e rau in a fuma ocazional
Member
Posts: 7,062
Joined: Feb 2 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 15 2009 09:27pm
Quote (conserva @ Fri, 10 Apr 2009, 15:59)


ascultati melodia asta... eu am 13 ani si, cel putin pentru acum nu vad ce e rau in a fuma ocazional


mmda, drguta melodie , dar tot a lui leaa e mai buna :P
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Apr 16 2009 05:21am
uitativa la filmu requirem for a dream :P
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 16 2009 10:03am
Quote (Cipy @ Thu, 16 Apr 2009, 12:21)
uitativa la filmu requirem for a dream :P


vechiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Apr 16 2009 10:05am
io tin minte c-am vazut doar o faza , cu mana distrusa a lu un pulete de-acolo . n-am vrut sa ma uit la mai mult :))) . chiar nu simteam nevoia . inca nu simt , chit ca sunt sigur ca e un film beton :))))
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
Apr 16 2009 12:18pm
Quote (the_rest @ Mon, 6 Apr 2009, 11:43)
drogurile sunt facute cu un singur scop: sa te usureze la buzunar oferindu-ti o placere trecatoare si iluzia starii de bine. Dupa ce devii dependent, apoi sa vezi cum iesi la strada cu celularu la vanzare, pe nimica !


ce pui in categoria drogurilor ???
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Apr 16 2009 12:55pm
Quote (the_rest @ Mon, 6 Apr 2009, 10:43)
drogurile sunt facute cu un singur scop: sa te usureze la buzunar oferindu-ti o placere trecatoare si iluzia starii de bine. Dupa ce devii dependent, apoi sa vezi cum iesi la strada cu celularu la vanzare, pe nimica !


NU e o ILUZIE .. E UN FAPT !

Iluzie este atunci cand te gandesti ce faci cu cele 6 mil de $ pe care le gastigi la loto ..

This post was edited by Xixina on Apr 16 2009 12:56pm
Banned
Posts: 244
Joined: Apr 18 2009
Gold: 350.00
Apr 18 2009 07:52am
afara pe canapea in curtea mea la masa mea , doar eu cu ea fumez si stau dar stai putzin asa.. ma bate pe umar cineva .. si imi zice ca sunt Ba... si incep sa trag in continuare din tzigarea mea :))
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Apr 19 2009 05:23pm
droguri ....
pfff
deci sunt pro maria si h dar nu si altele mai "mari"
si pana la urma nu te obliga nimeni sa consumi
o faci pe propria raspundere
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 19 2009 11:31pm
Drugs are bad. True story.
Go Back To Romanian Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll