zici tu ce zici , dar nu-i bash asa de rea masina ... din punctul meu de vedere . da , e adevarat , sunt loganuri care ruginesc dupa 7 ani , da , nu e o masina asa de puternica . dar ce pana mea .. te duce de la A la B , si daca ai noroc si nimeresti una de care nu si-au batut joc pe banda esti ok . nu ? cat despre Duster , arata EXCELENT . ramane de vazut daca o sa si iasa asa ceva pe piata .