d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Noua Dacia :)
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 29 2009 04:01pm
zici tu ce zici , dar nu-i bash asa de rea masina ... din punctul meu de vedere . da , e adevarat , sunt loganuri care ruginesc dupa 7 ani , da , nu e o masina asa de puternica . dar ce pana mea .. te duce de la A la B , si daca ai noroc si nimeresti una de care nu si-au batut joc pe banda esti ok . nu ? cat despre Duster , arata EXCELENT . ramane de vazut daca o sa si iasa asa ceva pe piata .
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 29 2009 04:07pm
sa speram da' ai vazut ce a zis ala...interesanta si reactia alora de la renault n-au zis o vorbulitza...oare i-o minca invidia de cur? :D
Member
Posts: 40,205
Joined: Apr 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Jun 29 2009 04:32pm
daca ati fi vazut careva prototipurile dacia de inainte sa o preia Renault ... va luau batzaielile :drool: faza e ca renault nu`si permite sa faca masini scumpe aici , a cumparat Dacia ca sa scoata shituri ieftine
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 29 2009 04:36pm
corect...republica bananiera romania....
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll