Quote (TheElderGod @ Thu, Dec 25 2008, 10:52am)
e in grupa de banned !! a zis ca se opreste din postat cand ajunge la 100% warn
ai incercat cu mailu sa resetezi passu pe jsp ?
sau daca ti-a luat si mailu zimi ca te pot ajuta sa il recuperezi doar dami un pm si discutam ce si cum zimi repede pana nu iti distruge contul cu tot..
vb doar dupa anu' nou ca eu am plecat NU uita sa imi dai msg