d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > La Multi Ani Romania !
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Dec 5 2008 02:20am
Quote (RO_Byron @ Thu, 4 Dec 2008, 19:50)
LA MULTI ANI!!!
PS:Serj vezi ce faci cu baiatu' cu mortii...cred c-a gresit punga sau doza!!!Eu mi-am luat TV lcd sony bravia KDL 32-E-4000 chiar de 1dec.


[goldbranch] poate sa faca ceva - eu pot sa ma uit laugh.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll