Quote (DyCa4EveR @ Tue, 25 Nov 2008, 23:48)
oh vai scuze
o sa scriu corect
Numai daca tu esti un prost nu inseamna ca toti suntem.
Uita-te in penisul meu la tine mai intai , domnule balerin.
Nu vezi in organul meu genital ca esti un imatur , servesti niste replici de domn manelar care nu stie limba si literatura romana.
Dute in strabunicul tau.
descarca-te tata, nu lasa stresul sa te copleseasca
ce naiba, esti un matur, un gentleman si pe deasupra un vorbitor fluent de limba romana
This post was edited by Serj_Tankian on Nov 28 2008 03:44am