d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Pa Alex... > Retired Moderator :(
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 21 2008 08:11am
Pai ce a patit? Eu o stiu de pe forumul de wow si ca s-a bagat de vreo cateva ori in seama cu PM-uri despre joc smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 21 2008 08:53am
Quote (MrDjBthu @ Fri, 21 Nov 2008, 16:29)
adica vrei telenovela ?
sa stii ce s-a intamplat? sau sa patesti si tu ca ea ? rofl.gif


details or never happen biggrin.gif
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Nov 21 2008 09:51am
Eu ce treaba mai am prin topicu' asta?
Razvan, daca asa te cheama, MrDjBthu, nu te cunosc, nu vreau sa te cunosc, si nici nu te voi cunoaste. Cat despre mine, cum am primit eu tagul, ti separe cumva ca l-am cersit pe undeva? I-am trimis intr-o zi un pm lui Andrei sa-l intreb daca ar fi folositor un guide in romana despre nu-mai-stiu-ce, si el mi-a raspuns "da". Apoi am vazut ca sunt prea putine ghiduri in romana, si m-am gandit ca ar fi o idee buna sa le traduc. Nu puteai face si tu acelasi lucru? Era greu, nu? E mai usor sa critici pe altii spunand ca s-au dat bine pe langa moderatori.

Inainte sa il cunosc pe Andrei, eram in guild la EvilSpoon, si jucam LS cu ei, apoi mi-a trecut prin cap ideea cu tradusul. Si dupa ce le-am tradus, l-am intrebat pe Andrei daca pot intra in Infinity, si a spus ca da. Si de aici toate au urmat.

Te rog frumos, Razvan, daca asa iti e numele, arata-mi tu mie undeva unde m-am dat eu bine pe langa cineva.

Dar stai asa, tu esti cumva suparat ca nu poti obtine un amarat de tag? Ti-l dau cu placere pe al meu, daca asa te face sa te simti mai bine.
Iti e greu sa faci ceva folositor pentru site-ul asta? Daca iti e greu, de ce mai vorbesti de altii care au facut si vor si pot face ceva.
Cam acelasi lucru scrie si in ghidul ala pe care cred ca l-ati citit de ţâşpe mii de ori, ala de la Help, in care spune ca trebuie sa le arati moderatorilor ca poti face ceva folositor pentru site.

Sa presupunem ca pe tine nu te intereseaza tagul, insa de ce esti asa suparat ca alti au?


Ti se pare cumva ca i-am dat miliarde de dolari lu' paul sa primesc tagul asta? Prefer sa-mi cumpar ceva folositor mie decat sa ii arunc pe-nu-stiu-ce-gold.

Astept raspunsul tau, pentru ca vad ca esti foarte preocupat sa vezi cum mi-am primit eu tagul.

Edit: si cat despre guild. Unde vrei tu sa ma duc ca sa nu mai zici ca stau in guild cu Sabine doar sa cersesc.
Pe mine putin ma intereseaza guildul, pot sa stau si fara, insa in Eternity sunt cativa pe care ii cunosc, si cu care am ceva de vorbit, de ce sa ma duc undeva unde nu cunosc pe nimeni si stau efectiv DEGEABA.


Quote
da-l in ma-sa de site si telenovelele lui . ce conteaza atata un rahat de tag.. ca pana la urma cu tag-ul ala numa-ti complici existenta aci si vor unii altii cate ceva . parca vine si salariu odata cu tag-ul ala, atata se tot vorbeste de el .


Complet de acord.

MrDjBthu nu inteleg de ce te agiti asa.


Edit2: acum o sa incepi sa vorbesti si despre Radu (spyzimbru) care de asemenea este cu mine in guild. Cand isi va primi tagul, daca il va primi, vei spune acelasi lucru? Ca s-a dat bine pe langa un moderator si gata, "a bagat manuta in borcanul cu miere" cum spui tu?

This post was edited by rizwan on Nov 21 2008 10:08am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 21 2008 10:39am
Razvan(rizwan) ,

#1 nu pune la inima tot ..nu are rost..fiecare are particica lui de dreptate
#2 cum ti-ai luat tag nu e treaba noastra..since nu putea sa-mi pese mai putin
#3 nu faptul ca ai tradus ceva ti-a adus un tag..nu e chiar asa "simplu"
#4 ce faci tu in guild si in ce guild esti iar nu e treaba noastra ..fiecare cu ***** masii

si #5, daca Radu isi ia tag , treaba cui il da..no comment aici
dar sa fim intelesi, nu tot ce zboara e comestibil..stiu membrii care sunt pe d2jsp de nici 6 luni si au privilegii deja..sa fim seriosi..nu-mi spune ca "au facut au tras, au schimbat" (daca vrei un exemplu sa ma anunti ca iti trimit un pm happy.gif )

inca o data..poate incetam sa ne luam la tinta cu rahat ...

This post was edited by Arx_X on Nov 21 2008 11:05am
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 21 2008 10:43am
detectez atmosfera unpic ostila pe acest forum
toti romanii: sa fim prieteni intre forumistii romani !
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Nov 21 2008 10:59am
Arx_x, eu nu va cunosc. Am accesat acest forum de cand sunt pe d2jsp, insa nu prea am vorbit cu multi, tocmai din motivul ca nu vreau sa ma cert cu voi sau sa spun ceva ce as putea regreta.
Stiu ca nu va intereseaza de ce, cum, si cand am primit eu tagul, atunci de ce sunt dat exemplu de "cersetor" pe langa moderatori de catre MrDjBrthu?

Apoi faza cu tradusul. Ai dreptate, nu am primit tag pentru ca am tradus alea, si nici nu am sustinut asta, am spus ca printre faptele "bune" ca sa le zic asa, a contat si tradusul acelor ghiduri. Dar, ce naiba conteaza ce am facut eu.

#4 ce faci tu in guild si in ce guild esti iar nu e treaba noastra ..fiecare cu ***** masii
Ai dreptate, dar, din nou, am fost dat exemplu de pupincurist, si din concluzia asta, am inteles ca daca sunt intr-un guild cu Sabine si alti moderatori, sunt considerat pupincurist.

Pe Dadu?! Radu?! asa ii spui? tongue.gif n-am stiut, l-am dat exemplu, ziceam ca daca el va primi tag, va fi la fel de celebru ca mine?
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 21 2008 11:09am
Quote (rizwan @ Fri, Nov 21 2008, 06:59pm)
Arx_x, eu nu va cunosc. Am accesat acest forum de cand sunt pe d2jsp, insa nu prea am vorbit cu multi, tocmai din motivul ca nu vreau sa ma cert cu voi sau sa spun ceva ce as putea regreta.
Stiu ca nu va intereseaza de ce, cum, si cand am primit eu tagul, atunci de ce sunt dat exemplu de "cersetor" pe langa moderatori de catre MrDjBrthu?

Apoi faza cu tradusul. Ai dreptate, nu am primit tag pentru ca am tradus alea, si nici nu am sustinut asta, am spus ca printre faptele "bune" ca sa le zic asa, a contat si tradusul acelor ghiduri. Dar, ce naiba conteaza ce am facut eu.

#4 ce faci tu in guild si in ce guild esti iar nu e treaba noastra ..fiecare cu ***** masii
Ai dreptate, dar, din nou, am fost dat exemplu de pupincurist, si din concluzia asta, am inteles ca daca sunt intr-un guild cu Sabine si alti moderatori, sunt considerat pupincurist.

Pe Dadu?! Radu?! asa ii spui? tongue.gif n-am stiut, l-am dat exemplu, ziceam ca daca el va primi tag, va fi la fel de celebru ca mine?


Nu Razvane..nu e vorba ca nu ne intereseaza..ci mai degraba ca nu conteaza ..l-ai luat, sa fii sanatos si sa-ti fie de folos
cat despre faza cu "in guild cu Sabine" ..poti sa verifici la cativa de aici in friends list sa vezi d cat timp ne stim cu Sabine ..
cum spuneam ..am pornit de la 0 ..cel putin pe Adi si pe Razvan ii stiu, Adi m-a bagat pe jsp
Sabine..e Sabine, e ocupata si nu are ochi pt alti membrii..isi vede de pasarile din ograda proprie
Si probabil ai fost bagat la inaintare nu doar pt guilda in care esti..ci pt k nu ai ajuns asa "sus" ca ceilalti , si esti mai nou pe jsp decat ei

ti-am spus ..nu pune la suflet tot..Adi mi-a zis odata .."daca te iei dupa tot ce scrie dupa 2 zile nu mai intri pe jsp"
si cam asa e

noi sa fim sanatosi..
Member
Posts: 15,031
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,620.29
Nov 21 2008 11:14am
Complet de acord. Eu o sa-mi inchei aici discursu.
Daca aveti ceva pe suflet, dati-mi un pm, le citesc pe toate.
Hai salut.
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Nov 21 2008 11:48am
mucles :V
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 21 2008 01:23pm
Quote (mmc01 @ Fri, 21 Nov 2008, 16:11)
Pai ce a patit? Eu o stiu de pe forumul de wow si ca s-a bagat de vreo cateva ori in seama cu PM-uri despre joc smile.gif


Quote (Serj_Tankian @ Fri, 21 Nov 2008, 16:53)
details or never happen biggrin.gif


asa, pai voi nu stiti ca asta o ardea pe irc cu ozgar, cu morbid parca, cho si ca a fost prietena lu decandence (fost mod) ?
si tot vorbea lumea de ei, ca ce fac, ca s-au vazut, ca a fost ala la ea , au facut ei poze, au pus pe forum.
femeia a primit tag intr-un final, tag pe care il are si acum, si acum ea se joaca wow pe server cu toti modsii din jsp, sau unde se jucau ei, ca poate acuma nu mai sunt toti, dar erau destui pe gorgonash us.
ma rog, asta e pe scurt

la restu discutiei de pe aici:
ma bucur ca am reusit sa mai atrag cate o persoana sa posteze pe aici, chit ca e sa-si ia apararea.
nu voi comenta la ce ai spus, stiu prea multe si nu are rost sa intru in polemici.
un lucru voi spune: eu ce am de zis, zic. si nu am nici o problema daca persoana se strofoca dupa aia sau nu.
petru cei ce nu au inteles inca, situl este aici sa va folositi voi de el, nu el de voi. iar daca voi sunteti fraieri sa profite pika pika de voi, nu vad ce treaba avem noi. sa stam noi calmi ca sunt multe alte persoane care au depus un efort si mai mare si care au fost date la o parte.

ceea ce nu am inteles este de ce se tot posteaza aici lucruri legate de un user care nici macar nu intra in acest forum, asta ca sa nu zic ca de cand si-a luat tagul nu a mai facut nimic pt el si oamenii de aici. nu pt mine, ca eu ma descurc destul de bine, prietenii stiu de ce ^^, dar pt ceilalti care ar merita.
Go Back To Romanian Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll