d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ati Laut Ban Baieti ?:d > My 99 Is Ok ;d
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Nov 15 2008 02:06am
Quote (mumuleanu @ Sat, 15 Nov 2008, 06:30)
Prietene, daca folosesti loaderul nu inseamna ca esti hacker ^^, folosind loaderul poti deschide 2 jocuri in acelasi timp, cu 2 cd-keyuri originale altfel nu merge. Ilegal la acest loader este ca iti salveaza niste spatziu pe hard si potzi juca d2 in window mode.


Se poate juca window mode si fara acel program smile.gif

Ma bucur ca am scapat de acest microb d2.
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 15 2008 08:20am
Quote (mumuleanu @ Sat, Nov 15 2008, 03:30am)
Prietene, daca folosesti loaderul nu inseamna ca esti hacker ^^, folosind loaderul poti deschide 2 jocuri in acelasi timp, cu 2 cd-keyuri originale altfel nu merge. Ilegal la acest loader este ca iti salveaza niste spatziu pe hard si potzi juca d2 in window mode.


stiu mane ca si eu cu d2loder am inceput diablo2, am gasit loaderu de downloadat ca jucam in retea cu niste tipi, aici pe LAN
si am gasit vreo 5 cdkeyuri la exemplele alea vreo 120 ca mergeau pe battle net, asa-i ce chestie ?
si pana la urma nu au mai mers nici cdkeyurile alea, asa ca am cumparat jocu, dar nu am mai folosit loaderu
ca sa poti mula nu trebe sa ai doua jocuri, poti mula linistit in orice joc ii pe battle net de mai mult de 10 minute, ca chiar daca ies toti din joc jocu persista suficient timp ca sa reintri sa iti iei ce mulezi si sa fie 'muling successfull'

foloseam daemon tools in loc de cdrom in cdrom unit, ca am harduri calumea

This post was edited by the_rest on Nov 15 2008 08:21am
Member
Posts: 3,968
Joined: Sep 1 2008
Gold: 33.00
Nov 15 2008 07:20pm
Quote (the_rest @ Sat, Nov 15 2008, 02:20pm)
stiu mane ca si eu cu d2loder am inceput diablo2, am gasit loaderu de downloadat ca jucam in retea cu niste tipi, aici pe LAN
si am gasit vreo 5 cdkeyuri la exemplele alea vreo 120 ca mergeau pe battle net, asa-i ce chestie ?
si pana la urma nu au mai mers nici cdkeyurile alea, asa ca am cumparat jocu, dar nu am mai folosit loaderu
ca sa poti mula nu trebe sa ai doua jocuri, poti mula linistit in orice joc ii pe battle net de mai mult de 10 minute, ca chiar daca ies toti din joc jocu persista suficient timp ca sa reintri sa iti iei ce mulezi si sa fie 'muling successfull'

foloseam daemon tools in loc de cdrom in cdrom unit, ca am harduri calumea


foarte tare ...si nu-i asa ca n-ai luat niciodata conn interrupted si ban de 5 min ca nu gaseai un item pe mule? loaderu dupa parerea mea e un helper nicidecum un hack...acelasi lucru era si cu nocd cracku' ala..le-au trebuit 2 ani ca sa-l implementeze in jocu lor. Si sa-ti mai zic ceva....eu n-am cautat cd-keyuri pe net...am cumparat 2 jocuri ..adik dupa parerea mea 100% legit..problema mare cu blizz ca nu sunt in stare sa faca un program care sa diferentzieze hackerii si duperii de ceilaltzi care chiar daca folosesc programe care nu sunt facute si gandite de ei nu sunt de natura sa schimbe ceva in acest joc... chiar blizz spune ca maphack si loaderu sunt harmless...mai e ceva de zis?
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 16 2008 10:33am
uh... o prostie de joc! La wow ai voie sa folosesti milioane de adonuri...la d2 nimic.. rofl.
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 16 2008 01:22pm
Quote (spyzimbru @ Thu, Nov 13 2008, 05:00am)
stati ma linistiti daca in astea 30 de zile nu mai folositi hacks/loadere si ce mai folositi voi banu se va scoate!

si nu stiu ce aveti voi ca eu nu am ban pe nici un cd-key smile.gif


da in astea 30 de zile dar la a 2 abatere poti lua adio de la Cd-Key
Primul e advertisment a 2 oara nu mai glumeste biggrin.gif
Eu acu vreo 2 ani am luat ban pe un cd-key pe 1 luna.
Dar nu am mai primit nimik de atunci cu toate ca am folosit ceva hakuri.
Acuma am intrat pe account dupa vreo 1 luna si tot e intact wink.gif
Member
Posts: 2,547
Joined: Feb 17 2008
Gold: 25.00
Nov 18 2008 10:33pm
Quote (Rusu @ Wed, 12 Nov 2008, 10:13)
Acc meu inca exista ! biggrin.gif


lol salut rusule da mai joci d2?
k nu te'am mai vazut de laderu trecut XDD
mie mi'a inkis pe hc sad.gif(
aveam si yo 1 saptamana de jucat pe hc abia imi imbracasem botu 88 pe hc si mi la si banat sad.gif((
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 19 2008 11:17am
keep it posting, ca imi place cand vad cum ia lumea banuri ohmy.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Nov 19 2008 02:15pm
ACU'MI FAC CHAR PE LADDER . L'AM DAT LA PRODUS , E DEJA LVL 85 , ABIA ASTEPT SA-L VAD smile.gif))) MAI IAU O HAINA-DOUA SI-L FAC SI PE ZMARANDESCU CU EL

am scris cu majuscule pt ca mi-era lene sa sterg si sa rescriu smile.gif)))

This post was edited by Taiko on Nov 19 2008 02:17pm
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll