Quote (mumuleanu @ Sat, Nov 15 2008, 03:30am)
Prietene, daca folosesti loaderul nu inseamna ca esti hacker ^^, folosind loaderul poti deschide 2 jocuri in acelasi timp, cu 2 cd-keyuri originale altfel nu merge. Ilegal la acest loader este ca iti salveaza niste spatziu pe hard si potzi juca d2 in window mode.
stiu mane ca si eu cu d2loder am inceput diablo2, am gasit loaderu de downloadat ca jucam in retea cu niste tipi, aici pe LAN
si am gasit vreo 5 cdkeyuri la exemplele alea vreo 120 ca mergeau pe battle net, asa-i ce chestie ?
si pana la urma nu au mai mers nici cdkeyurile alea, asa ca am cumparat jocu, dar nu am mai folosit loaderu
ca sa poti mula nu trebe sa ai doua jocuri, poti mula linistit in orice joc ii pe battle net de mai mult de 10 minute, ca chiar daca ies toti din joc jocu persista suficient timp ca sa reintri sa iti iei ce mulezi si sa fie 'muling successfull'
foloseam daemon tools in loc de cdrom in cdrom unit, ca am harduri calumea
This post was edited by the_rest on Nov 15 2008 08:21am