d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Timisoara - Dinamo 0-3
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 13 2008 12:10pm
Quote (Taiko @ Tue, Nov 11 2008, 09:06pm)
1. dinamo e mai buna ca poli  .. nu contest , sunt realist , nu-s porost
2. poli nu are fata de locul 1, nici eu nu cred ca ar face ceva mai ales in CL 
3.  iarasi torje :

Dani ,  tu ai 17 ani, sa zicem , si stai in timisoara .  te intalnesti cu prietenii , mergi la bere , la fel si cu colegii . stand cu ei , vorbiti de situatia geopolitica internationala de-alungul istoriei . Din varii motive , cu totii prindeti ura pe pe o anumita tara .. sa zicem .. ipotetic...Ungaria  tongue.gif . Tu injuri pe unguri si tara lor , prietenii si colegii tai injura pe unguri si tara lor . Dupa cum am spus , fiecare cu motivele lor  pentru aceasta ura  . unele motive comune , altele mai personale  .  DAR vine la tine un ungur , si-ti da bursa la cea mai buna faculta din budapesta si-ti acorda cetatenie . tu te duci .  Din punct de vedere al carierei , ai facut un pas bun .. ce crezi c-o sa zica colegii si prietenii ? o sa te pupe-n frunte ? sau o sa strige "tradatorule" dupa tine ?? io zic ca a doua varianta  . Vorbim despre un caz ipotetic ,  dar care poate fi aplicat in acest caz ... zic eu ..


eu zic ca si prietenii iau bursa in ungaria, si ii ok biggrin.gif
cine dreq merge la bursa in ungaria, ca ce, in romania nu sunt facultati destule care sa dea bursa ?
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Nov 13 2008 02:58pm
Quote (the_rest @ Thu, Nov 13 2008, 08:10pm)
eu zic ca si prietenii iau bursa in ungaria, si ii ok  biggrin.gif
cine dreq merge la bursa in ungaria, ca ce, in romania nu sunt facultati destule care sa dea bursa ?


hahahaha

era o analogie smile.gif)
se duce dracu acolo la bursa ...
inafara de fraieri ;P
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 13 2008 03:50pm
Quote (the_rest @ Thu, 13 Nov 2008, 20:10)
eu zic ca si prietenii iau bursa in ungaria, si ii ok biggrin.gif
cine dreq merge la bursa in ungaria, ca ce, in romania nu sunt facultati destule care sa dea bursa ?


Ca cat.
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Nov 13 2008 05:33pm
Quote (B4al @ Thu, Nov 13 2008, 11:50pm)
Ca cat.


iti dau report ca spamezi rofl.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 13 2008 08:50pm
Quote (Taiko @ Thu, Nov 13 2008, 11:33pm)
iti dau report ca spamezi rofl.gif


da-i, ca n-are ce face numa korecteaza ominii
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 14 2008 03:54am
Quote (B4al @ Thu, 13 Nov 2008, 23:50)
Ca cat.


ca care ?
Member
Posts: 3,167
Joined: Dec 20 2007
Gold: 3,366.30
Nov 14 2008 04:51am
MrDj..., ne vdm maine, din cate am inteles esti stelist. Chiar voi v-ati gasit sa cantati despre Timisoara ca e rusinea tarii ? Voi din bucurestiul ala plin de tigani si parveniti ? Noi rusinea tarii ? Pai atunci voi cum sunteti ?

This post was edited by UGTM on Nov 14 2008 04:58am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 14 2008 06:25am
Quote (UGTM @ Fri, 14 Nov 2008, 13:51)
MrDj..., ne vdm maine, din cate am inteles esti stelist. Chiar voi v-ati gasit sa cantati despre Timisoara ca e rusinea tarii ? Voi din bucurestiul ala plin de tigani si parveniti ? Noi rusinea tarii ? Pai atunci voi cum sunteti ?


nu ai inteles bine - mai citeste odata
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Nov 14 2008 06:37am
Quote (UGTM @ Fri, Nov 14 2008, 12:51pm)
MrDj..., ne vdm maine, din cate am inteles esti stelist. Chiar voi v-ati gasit sa cantati despre Timisoara ca e rusinea tarii ? Voi din bucurestiul ala plin de tigani si parveniti ? Noi rusinea tarii ? Pai atunci voi cum sunteti ?


nu behaie , latra tongue.gif

nu intelege unele lucruri .. dar e baiat bun biggrin.gif
Member
Posts: 3,167
Joined: Dec 20 2007
Gold: 3,366.30
Nov 14 2008 06:41am
E absolut tot una daca e stelist sau dinamovist pentru mine. Oricum, dintre toti suporterii din tara asta, fix ei se gasesc sa dea lectii de moralitate, si culmea, sa mai si cante "rusinea tarii".
Sau ati uitat cum s-au infiintat astea doua echipe ? Aveati un mesaj la Timisoara cu "redati bragadirul fulgerului" (inteleg, o super "caterinca")...dar asta e echivalent cu "Redati CSKA si Dinamo Moscovei".

Pe mine tot ce ma deranjeaza e ca pe un forum de Diablo ajungem sa ne balacarim cu faze de genu asta:

Quote (MrDjBthu @ Mon, Nov 10 2008, 01:07pm)
ce autogoluri ?
nu conteaza , au fost nspe alte ocazii de gol.

cat despre respectul fata de timisoara , e un mic cantecel pe care il cantam la meciurile cu ei.

TIMISOARA RUSINEA TARII!!!! tongue.gif


This post was edited by UGTM on Nov 14 2008 06:42am
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll