Quote (mmc01 @ Wed, 19 Nov 2008, 13:20)
71 si 72 am facut in instante doar, apoi m-am dus in Borean Tundra unde am facut tot mai putin cele de la Murloci ca e full si se pierde timp, Howling Fjord dupa iar apoi Dragonblight unde am dinguit ieri 76. Mai e putin, in weekend sper sa fac 80 ca abia astept sa incep noile raiduri. Mult de alergat procesul asta de level up. I hate it, tbh.
ma asteptam ca pana acum sa fi si tu 80, ca ai jucat si in beta , iteme ai calumea, si toti astia din guilde high end sunt 80.
presupun ca nu ai avut timpul necesar, dar se rezolva si asta

bafta in continuare.
apropo ce raiduri sunt acuma in expansion ? ca am auzit ca unii le-ar fi terminat deja