d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nu Mai Joaca Nimeni Wow? > =achievement=
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Nov 17 2008 04:21am
M-am razgandit nu mai fac level la druid ca mi se pare acum ca magul e mult mai bun decat inainte smile.gif asa ca am zis sa opresc druidul la 72 momentan si sa incep magul sa il duc de la 70 la 80 si abia apoi sa duc druidul si sa il fac resto.

Ce pot sa va zic decat bafta smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 18 2008 06:17am
Quote (mmc01 @ Mon, 17 Nov 2008, 12:58)
Merge greu, abia level 75.


pana la 76 se merge relativ rapid daca ai cu cine sa faci questuri
eu sunt la 73 momentan - unholy paladin
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 19 2008 05:20am
71 si 72 am facut in instante doar, apoi m-am dus in Borean Tundra unde am facut tot mai putin cele de la Murloci ca e full si se pierde timp, Howling Fjord dupa iar apoi Dragonblight unde am dinguit ieri 76. Mai e putin, in weekend sper sa fac 80 ca abia astept sa incep noile raiduri. Mult de alergat procesul asta de level up. I hate it, tbh.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 19 2008 01:58pm
Quote (mmc01 @ Wed, 19 Nov 2008, 13:20)
71 si 72 am facut in instante doar, apoi m-am dus in Borean Tundra unde am facut tot mai putin cele de la Murloci ca e full si se pierde timp, Howling Fjord dupa iar apoi Dragonblight unde am dinguit ieri 76. Mai e putin, in weekend sper sa fac 80 ca abia astept sa incep noile raiduri. Mult de alergat procesul asta de level up. I hate it, tbh.


ma asteptam ca pana acum sa fi si tu 80, ca ai jucat si in beta , iteme ai calumea, si toti astia din guilde high end sunt 80.
presupun ca nu ai avut timpul necesar, dar se rezolva si asta smile.gif
bafta in continuare.
apropo ce raiduri sunt acuma in expansion ? ca am auzit ca unii le-ar fi terminat deja
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 20 2008 01:02am
Dap, nu am avut timp sa stau in joc indeajuns pentru a face level 80 repede. Doar duminica trecuta ce am jucat mai mult, in rest vreo 4 ore pe seara maxim.

Raiduri sunt 4 acum, 3 din ele au doar un boss si Naxx care are destui. Lucru bun ca exista versiune de 10 si 25 men pentru fiecare.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 20 2008 02:23am
Quote (mmc01 @ Thu, 20 Nov 2008, 09:02)
Dap, nu am avut timp sa stau in joc indeajuns pentru a face level 80 repede. Doar duminica trecuta ce am jucat mai mult, in rest vreo 4 ore pe seara maxim.

Raiduri sunt 4 acum, 3 din ele au doar un boss si Naxx care are destui. Lucru bun ca exista versiune de 10 si 25 men pentru fiecare.


tare, si pica aceleasi lucruri si la 10 si la 25 , calitativ vorbind , sau pica mai bun la 25 ?
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 20 2008 03:15am
Difera, cele de la 25 sunt mai bune, e si normal de altfel, presupune un efort mai ridicat, bossii sunt mai grei.
De asemena exista si doua tipuri de badges, din 10 si 25 men, cu care se iau iteme care iarasi difera ca valoare.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 20 2008 05:16am
Quote (mmc01 @ Thu, 20 Nov 2008, 11:15)
Difera, cele de la 25 sunt mai bune, e si normal de altfel, presupune un efort mai ridicat, bossii sunt mai grei.
De asemena exista si doua tipuri de badges, din 10 si 25 men, cu care se iau iteme care iarasi difera ca valoare.


aha, am inteles.
destul de tare asa
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 20 2008 08:21am
Salut.. sunt noob in domeniul asta.. dar cum se numeste addonul in care iti apare o sageata de indica drumul spre fiecare quest?E fff gay sa dai alt tab mereu si sa te uiti pe wowhead and etc... dupa cordonate si chestii...
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 20 2008 08:49am
quest helper
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll