d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Uite Specimen Aici :) > Xd
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 349
Joined: Sep 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 21 2008 06:56am
Quote (Rusu @ Sun, 21 Sep 2008, 13:53)
zii sa nu mai traga la narghilea ca nu-i face bn! laugh.gif


e eftina ma narghileaua e 12 ron dracu orice aroma tongue.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Sep 21 2008 07:27am
Member
Posts: 134
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 21 2008 10:59am
deci fratiorii mei care stati in bucuresti feritiva ca aflu unde stati sin vin dupa voi e un 1an de munca aici fmmmmmmmmmmmmm
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Sep 21 2008 11:11am
ba tu prima oara afla cine tea dat in gat shi pe urma iate de astia .. slbz aqma q unii de aci sunt tovarashi shi q tine sunt saramate dar nu e bine sa ii injuri pe totzi k poate unii nu au nici o vina . .app vb sambata la sala sau vineri sau plm .. knd am timp kmi bag phola in ea de scl . .defapt de program k ies la 8:30 noaptea -.-




LOVA YA SARAMAt smile.gif) :X defapt toata gashca nebuna de la noi she shtie cine wink.gif)
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 21 2008 11:20am
Quote (saramat87 @ Sun, 21 Sep 2008, 19:59)
deci fratiorii mei care stati in bucuresti feritiva ca aflu unde stati sin vin dupa voi e un 1an de munca aici fmmmmmmmmmmmmm


Lololo, ce un an de munca? Ai contu din 2008! Ori esti multi? Haules baules!
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Sep 21 2008 11:23am
hmm .. aqma nush ce sa zic tzin shi q unu shi q altu .. plm nici voi nu trebuia sa datzi msg-u lu njaguar sau qi ilatzi dat .. ( eu aqma nu acuz pe nimeni doar imi dau q parerea )
asta oriqm demonstreaza faptu k multzi dintre noi vrem rank de trusted sau mediator shi am km face orice ptr a lua acest rank chiar dak este vorba de un roman .. de un frate de al nostru qm ar venii ... aqma nici saramat nu trebuia sa faca asta trebuia sa faca asta q fg-u .. adik chestii deastea se fac pe mess plm . .shi atunci nu avea nimeni ce sa zica ..



Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Sep 21 2008 11:31am
hmm .. aqm dak ce am scris mai sus e o jignire la adresa tuturor kre citesc ce am scris eu .. sami spunetzi k nu ash vrea sa imi iau ban aiurea ...


SRY ptr cei kre se simt jignitzi la ce am scris mai sus despre subiectu SARAMAT
Member
Posts: 349
Joined: Sep 9 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 21 2008 11:37am
Hahahahahaah ....Numai Pupincuristi smile.gif)
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Sep 21 2008 02:32pm
Quote (saramat87 @ Sun, 21 Sep 2008, 19:59)
deci fratiorii mei care stati in bucuresti feritiva ca aflu unde stati sin vin dupa voi e un 1an de munca aici fmmmmmmmmmmmmm


prietene, pe tine te duce vre-un pic SA NU DAI PM-URI CU VAND FG CHIAR PE JSP ????

macar atat trebuia sa te duca si pe tine, de aici pana la colt, ca pe situ asta unde adminu cam stie tot ce misca, tu intrebi lumea, nici macar 1-2 , am vaga impresie ca ai intrebat o gramada, daca nu vrea sa-ti cumpere fg-ul.
pai vina cui e nene ?
daca faceai pe mess asta nu avea ce ban sa-ti dea, ca nu stie nici un admin de aici ce cont ai tu aici si pe mess.

Quote (bfrulz @ Sun, 21 Sep 2008, 20:23)
hmm .. aqma nush ce sa zic tzin shi q unu shi q altu .. plm nici voi nu trebuia sa datzi msg-u lu njaguar sau qi ilatzi dat .. ( eu aqma nu acuz pe nimeni doar imi dau q parerea )
asta oriqm demonstreaza faptu k multzi dintre noi vrem rank de trusted sau mediator shi am km face orice ptr a lua acest rank chiar dak este vorba de un roman .. de un frate de al nostru qm ar venii ... aqma nici saramat nu trebuia sa faca asta trebuia sa faca asta q fg-u .. adik chestii deastea se fac pe mess plm . .shi atunci nu avea nimeni ce sa zica ..


ca fapt divers dragule , am descoperit ca romanii te pot fute in gura mai repede decat strainii.
ca asa se pare ca e natia asta. numa de hoti si alte genuri de puscariasi.



Quote (napsterz0r @ Sun, 21 Sep 2008, 16:27)


stiu asta, foarte tare omu rofl.gif

This post was edited by MrDjBthu on Sep 21 2008 02:33pm
Member
Posts: 7,953
Joined: Jan 12 2008
Gold: 62.19
Sep 21 2008 04:03pm
nu e de vina natzia ci e devina ce avem in noi ... dak asha e romanu .. atunci nu e de mirare dc italienii ne tot injura .. bulgarii de fac mamaligari .. shi plm ce alte natzii ne mai supara .. nu asah e natzia ASHA E ROMANU .. ptr 1k fg ishi vinde shi pe masa shi pe tacsu ...
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll