na bine... poate mai trec in timisoara in 20 septembrie adik peste 11 zile

stau iarasi 2 nopti 3 zile
main intru eu pe jsp daca ma duk sigur

si sper ca dak vin mergem la o bericica 2-3-4 etc 100

a fost fain in Happy am fost mort de beat.. a ras lumea de noi

) in loc sa impingem usa can am iesit am tras si nu stiam dc pu*a nu se deschide usa ^^
dupa aia am mers la o shaworma

) si am plecat fara sa mancam de ne era stomacu aiurit ^^ am mers si am picat langa podu MIchelangelo

) abea ne-am ridicat ^^ si etc am ajuns cu bine acas

era sa ii ard ochiul la amicul meu cu tigara ^^ si etc au fost multe ^^^