d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Duminica Plec La Timisoara :d
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Sep 9 2008 09:20am
Quote (MrDjBthu @ Tue, Sep 9 2008, 08:47am)
de ce sa muriti ? iar ies suporterii timisoreni in strada ?? rofl.gif


down doggy , down smile.gif))))

iar esti rau
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Sep 9 2008 11:02am
na bine... poate mai trec in timisoara in 20 septembrie adik peste 11 zile biggrin.gif

stau iarasi 2 nopti 3 zile

main intru eu pe jsp daca ma duk sigur tongue.gif si sper ca dak vin mergem la o bericica 2-3-4 etc 100 biggrin.gif




a fost fain in Happy am fost mort de beat.. a ras lumea de noi smile.gif) in loc sa impingem usa can am iesit am tras si nu stiam dc pu*a nu se deschide usa ^^

dupa aia am mers la o shaworma smile.gif) si am plecat fara sa mancam de ne era stomacu aiurit ^^ am mers si am picat langa podu MIchelangelo smile.gif) abea ne-am ridicat ^^ si etc am ajuns cu bine acas smile.gif era sa ii ard ochiul la amicul meu cu tigara ^^ si etc au fost multe ^^^
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll