d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Ne Calificam ?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Sep 4 2008 11:41am
Quote (Arthuro @ Thu, Sep 4 2008, 06:08pm)
Profit in mod sigur nu a facut pt ca a bagat in jur de 1,5 miliarde euro in echipa si nici nu cred ca pleaca de la Chelsea pana nu castiga UEFA Champions League .
Apropo ce spuneti de cazul Timisoara - Zambon ? Neplacuta situatie pt banateni , pot ajunge chiar sa fie exclusi din campionat daca nu isi schimba culorile si numele in maximum 10zile .


Numele este schimbat..pt ca Zambon a avut Politehnica Timisoara si acuma e Poli 1972 sau ceva de genu, in schimb chiar este penal ce sa intamplat 6 puncte este extrem de mult...dar asta este fotbalul la noi in tara ...nai ce face.
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Sep 4 2008 04:32pm
O Singura Echipa : STEAUA !
Banned
Posts: 53
Joined: Sep 4 2008
Gold: 7.74
Sep 5 2008 12:07am
Quote (DanyTheDog @ Thu, Sep 4 2008, 05:41pm)
Numele este schimbat..pt ca Zambon a avut Politehnica Timisoara si acuma e Poli 1972 sau ceva de genu, in schimb chiar este penal ce sa intamplat 6 puncte este extrem de mult...dar asta este fotbalul la noi in tara ...nai ce face.


FC Timisoara este noua denumire si am vazut ca deja a fost depunctata cu 6 pcte . Pacat ca prin neglijenta sau rauvointa unora s-a ajuns intr-o asemenea situatie .
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll