Quote (Arthuro @ Thu, Sep 4 2008, 06:08pm)
Profit in mod sigur nu a facut pt ca a bagat in jur de 1,5 miliarde euro in echipa si nici nu cred ca pleaca de la Chelsea pana nu castiga UEFA Champions League .
Apropo ce spuneti de cazul Timisoara - Zambon ? Neplacuta situatie pt banateni , pot ajunge chiar sa fie exclusi din campionat daca nu isi schimba culorile si numele in maximum 10zile .
Numele este schimbat..pt ca Zambon a avut Politehnica Timisoara si acuma e Poli 1972 sau ceva de genu, in schimb chiar este penal ce sa intamplat 6 puncte este extrem de mult...dar asta este fotbalul la noi in tara ...nai ce face.