Quote (Taiko @ Wed, 13 Aug 2008, 18:28)
am venit si io de la sat de la un prieten . pescuit, urcat pe dealuri , vazut o cetate , gratare , etc. o fo bine , sa mai tot fie . apropo , la pescuit a venit un sarpe la mine si m-o "lins" putin pe picioare , bata-l zeii

)) . dupa ce m-am ridicat , s-o uitat la mine si s-ontors la treaba lui
era de apa , bineinteles , si mic

Haha, ma duceam pe lacu ala de pe vacaresti si luam serpi daia si ii duceam acasa cand eram mic =)
Si ma intreba mama ce naiba caut cu ei acasa.
Si lumea se uita urat la mine ^.^