d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Face Lumea In Aceasta Vacanta? > Aveti Cuvantul ...
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,497
Joined: Jan 6 2007
Gold: 2,922.00
Aug 9 2008 10:11am
am fost aproape o luna in romania smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Aug 9 2008 04:09pm
Quote (DanyTheDog @ Sat, 9 Aug 2008, 19:04)
Bine ai revenit Adi. bier.gif
Cum a fost? Te ai distrat un pic? tongue.gif


a fost cel mai incarcat si totodata relaxant concediu
plaja, apa curata, vreme buna, orase frumoase, prieteni langa mine ...
m-am deconectat de tot ce inseamna serviciu si griji cotidiene
viata trece altfel in corsica
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 9 2008 05:12pm
Quote (Serj_Tankian @ Sun, Aug 10 2008, 12:09am)
a fost cel mai incarcat si totodata relaxant concediu
plaja, apa curata, vreme buna, orase frumoase, prieteni langa mine ...
m-am deconectat de tot ce inseamna serviciu si griji cotidiene
viata trece altfel in corsica


uff...
vreau si eu sa calatoresc.. intr-un cuvant : major
Banned
Posts: 236
Joined: Apr 3 2008
Gold: 0.38
Aug 10 2008 04:11am
da ce nu facem ...
ne jucam D2jsp smile.gif))
mancam si bem
wink.gif)))
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Aug 10 2008 04:59am
first day @ Berlin
urmeaza 3 saptamani
cel mai greu e cu tastatura biggrin.gif bine ca exista alt+shift

bine ai revenit Adi

vacanta placuta in continuare tuturor
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Aug 10 2008 05:14am
Quote (Arx_X @ Sun, 10 Aug 2008, 13:59)
first day @ Berlin
urmeaza 3 saptamani
cel mai greu e cu tastatura biggrin.gif bine ca exista alt+shift

bine ai revenit Adi

vacanta placuta in continuare tuturor


sal dane si sa te distrezi pe acolo tongue.gif
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Aug 12 2008 07:00am
A fost superb si la Herculane - am stat la o vila, nu la hoteluri, pt ca nu se compara conditiile de acolo.
In fiecare zi urcat pe munte, mers la strand cu apa termala..un fel de mare la munte laugh.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Aug 13 2008 09:28am
am venit si io de la sat de la un prieten . pescuit, urcat pe dealuri , vazut o cetate , gratare , etc. o fo bine , sa mai tot fie . apropo , la pescuit a venit un sarpe la mine si m-o "lins" putin pe picioare , bata-l zeii smile.gif)) . dupa ce m-am ridicat , s-o uitat la mine si s-ontors la treaba lui laugh.gif

era de apa , bineinteles , si mic tongue.gif
Member
Posts: 15,051
Joined: Jul 14 2007
Gold: 8,475.29
Aug 13 2008 01:54pm
Quote (Taiko @ Wed, 13 Aug 2008, 18:28)
am venit si io de la sat de la un prieten . pescuit, urcat pe dealuri , vazut o cetate , gratare , etc.  o fo bine , sa mai tot fie . apropo , la pescuit  a venit un sarpe  la mine si m-o "lins" putin pe picioare , bata-l zeii smile.gif)) . dupa ce m-am ridicat , s-o uitat la mine  si s-ontors la treaba lui  laugh.gif

era de apa , bineinteles , si mic tongue.gif


Haha, ma duceam pe lacu ala de pe vacaresti si luam serpi daia si ii duceam acasa cand eram mic =)
Si ma intreba mama ce naiba caut cu ei acasa.
Si lumea se uita urat la mine ^.^
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll