Quote (Alexandru @ Fri, Jun 13 2008, 09:24pm)
Mda 1-1.
Chiar mi-a parut rau ca putea sa fie usor 2-1 pt noi.
aici nu vad lucrurile la fel
primul gol al italiei a fost perfect valabil..nici vorba de offside
dar am avut si noi ghinion la bara lui Chivu, sau la torpila lui Tamas
asta e, am avut si un penalty ..pacat