Quote (Serj_Tankian @ Fri, 21 Mar 2008, 09:55)
momentan mi-o fur de la caractere de lvl 16-17 pe melee, cand vin 3+ in pack
adik de la alianta sau de la mobs? cu mobs tre sa te descurci foarte bine cu polymorph / nova.
Acum cu mag de level 32 bat cate 2 - 3 mobs de level 34-35 ^^ folosind polymorph pe cel mai puternic dintre ei nova si frostbolt + frostbolt nuke ( frostbolt + fire blast in acelasi timp ca damage instantaneu ) Deci e usor contra unui grup sa faci legea ca mage.
Versus alianta eu unul nu m-as duce sa bat un rogue sau ceva tank. Pe warrior il bat usor. dar contra la mai multii pici evident

) ca incepatori tre sa ignori aspectele astea si sa faci din cand in cand dueluri cu ai tai ca sa iti dai seama cum sa reactionezi mai tarziu.