d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania0" World Of Warcraft" Topic > Numai Pentru Jucatorii De Wow Si Wow+bc
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 21 2008 02:32am
Quote (Serj_Tankian @ Fri, 21 Mar 2008, 09:55)
momentan mi-o fur de la caractere de lvl 16-17 pe melee, cand vin 3+ in pack


adik de la alianta sau de la mobs? cu mobs tre sa te descurci foarte bine cu polymorph / nova.

Acum cu mag de level 32 bat cate 2 - 3 mobs de level 34-35 ^^ folosind polymorph pe cel mai puternic dintre ei nova si frostbolt + frostbolt nuke ( frostbolt + fire blast in acelasi timp ca damage instantaneu ) Deci e usor contra unui grup sa faci legea ca mage.

Versus alianta eu unul nu m-as duce sa bat un rogue sau ceva tank. Pe warrior il bat usor. dar contra la mai multii pici evident
smile.gif) ca incepatori tre sa ignori aspectele astea si sa faci din cand in cand dueluri cu ai tai ca sa iti dai seama cum sa reactionezi mai tarziu.
Member
Posts: 622
Joined: Feb 11 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 21 2008 11:00am
da _!_
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 21 2008 04:51pm
lvl 23 mage - devine interesant
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Mar 22 2008 08:42am
Quote (Serj_Tankian @ Fri, Mar 21 2008, 10:51pm)
lvl 23 mage - devine interesant


wub.gif gl buey!! happy.gif

This post was edited by kelz0 on Mar 22 2008 08:42am
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 22 2008 10:06am
Quote (Serj_Tankian @ Sat, 22 Mar 2008, 00:51)
lvl 23 mage - devine interesant


bravo smile.gif



Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 22 2008 06:13pm
lvl 25 biggrin.gif
am vazut niste iteme in Hall of Legends de mi-a picat fatza
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 23 2008 04:38am
PvP items, le iei cu puncte din arena sau battlegrounds
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Mar 23 2008 04:42pm
mda, am vazut - si ce iteme biggrin.gif
momentan sunt lvl 27 - dar trebuie sa fac questuri cu un caracter de melee, altfel nu merge

This post was edited by Serj_Tankian on Mar 23 2008 04:42pm
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Mar 24 2008 11:27am
Uite pe youtube niste filme
http://www.youtube.com/results?search_query=mage%2Baoe&search=Search
despre mage si cum poate sa faca AOE (area of effects)
acum nu stiu cam de la ce nivel poti sa incepi, cand ai timp te poti uita printre ele si sa-ti faci o idee.
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Mar 25 2008 01:03am
un lucru important la mage:

daca mergi pe cat mai multa inteligenta foloseste : mana shield " iti va salva viata de multe ori ^^ . Eu am inceput sa folosesc mana shield pe la level 30. Gandeste-te ca mana pentru tine inseamna viata...

Eu fac solo tot si merge destul de bine nu am nevoie de meel. Baga-te si tu in instante ca sa iti iei echipament.

cand ajungi la level 30 cauta party pentru RFK ( Razorfen Kraul ) South Barens, in nord de Camp Tarujo si faci cateva instante pentru echipament. In alt caz ti-as sugera sa alegi ca profesie tailoring ca sa iti faci propriile echipamente la level 33 Robe of Power ruleaza pana la level 40 + alte echipamente decente...

Da-mi pm cu idul tau de mess si iti arat eu ce am pe el, cum am facut si tot ce tine de mag. Acum am level 39 si astept level 40 ca sa imi cumpar mount: un calutz tongue.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll