d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Sporturi Practicati Sau Ati Practicat? > O Scurta Descriere Ar Fi Buna
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 16 2008 12:59pm
Quote (DyCa4EveR @ Sat, Feb 16 2008, 07:53pm)
hhhe super poate ne intalnim la un fotbal k si eu am chef wub.gif


Unde stai ? smile.gif
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 16 2008 01:02pm
Quote (Cipy @ Sat, Feb 16 2008, 06:59pm)
Unde stai ? smile.gif


si acum ar fi tare sa raspunda : Sweden biggrin.gif you ?

haha biggrin.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Feb 16 2008 01:03pm
Quote (diamondHC @ Sat, Feb 16 2008, 08:02pm)
si acum ar fi tare sa raspunda : Sweden biggrin.gif you ?

haha biggrin.gif


haha lol biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Feb 16 2008 01:10pm
could we stay on topic pls? multumesc
da..si eu am ..sau aveam o mare pasiune pt pescuit (peste..nu alteceva..k stiu ca p unii ii mai duce mintea si in alte parti wink.gif ) , dar din pacate nu mai e considerat un sport
pescuiam ziua-ntreaga..in mijlocul apei (la rapitor clar) , si ma intorceam acasa intotdeauna cu mana goala (nu consum peste de 9 ani ) , dar am renuntat ..lipsa de timp..lipsa de peste in apele noastre , si un sentiment de mila fata de momeala sacrificata in proces tongue.gif

cat despre drumetii montane..cand se iveste ocazia ma implic...cred ca cel mai inalt varf pe care am urcat prin forte proprii este Pietrosus Rodnei ..din apropiere biggrin.gif , 2303


/e diamondHC ...
voiai sa zici Juve- Roma wink.gif

This post was edited by Arx_X on Feb 16 2008 01:21pm
Member
Posts: 1,276
Joined: Feb 3 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Feb 16 2008 01:12pm
Quote (Arx_X @ Sat, Feb 16 2008, 07:10pm)
could we stay on topic pls? multumesc
da..si eu am ..sau aveam o mare pasiune pt pescuit (peste..nu alteceva..k stiu ca p unii ii mai duce mintea si in alte parti wink.gif ) , dar din pacate nu mai e considerat un sport
pescuiam ziua-ntreaga..in mijlocul apei (la rapitor clar) , si ma intorceam acasa intotdeauna cu mana goala (nu consum peste de 9 ani ) , dar am renuntat ..lipsa de timp..lipsa de peste in apele noastre , si un sentiment de mila fata de momeala sacrificata in proces tongue.gif

cat despre drumetii montane..cand se iveste ocazia ma implic...cred ca cel mai inalt varf pe care am urcat prin forte proprii este Pietrosus Rodnei ..din apropiere biggrin.gif , 2303


Quote
could we stay on topic pls?

i dont know how topic looks like , but i stay on my chair like a normal guy biggrin.gif

~ noapte buna smile.gif eu ma duc sa vad meciul Yuve-Roma biggrin.gif

edit: scuze daca am fost o/t sad.gif berea e de vina tongue.gif

This post was edited by diamondHC on Feb 16 2008 01:18pm
Member
Posts: 1,728
Joined: Dec 14 2007
Gold: 0.00
Feb 16 2008 06:53pm
4 ani de fumat(si inca mai fumez)
4 luni cu mtb prin padure
smile.gif


This post was edited by DaEyE on Feb 16 2008 06:55pm
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Feb 16 2008 09:11pm
Quote (DaEyE @ Sun, 17 Feb 2008, 03:53)
4 ani de fumat(si inca mai fumez)
4 luni cu mtb prin padure
smile.gif

inainte de a incepe va rog sa nu vorbiti de sporturi precum ridicatul halbei, aruncarea fumului, alergarea fetelor prin liceu sau ceva de genul

tot aici intra si fumatul tau si baletul lui Rusu
Pietrosul Rodnei - am fost acolo Dan (frumoasa zona wink.gif )



This post was edited by Serj_Tankian on Feb 16 2008 09:11pm
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Feb 16 2008 11:02pm
footbal vro 2 ore.. pana mi-am spart nasul... si vro 3 ani basket.... si pescuitul.. hmm vro 3-4 ani... cand eram copil.. chiar imi placea..de cand cu calculatoarele si internetul asta.. n-am mai fost la tara biggrin.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Feb 16 2008 11:41pm
am batut maidanele cu mingea in copilarie,la liceu baschet....si pe urma sah si pescuit(dupa fac.)
AAAAAAAA era sa uit am avut o aventura placuta in Retezat,intr-o vara, intr-un concediu........noroc ca a mers unu cu aro pana aproape de cabana(aproape zic inca 1h de mers pe jos).Si cand am vazut ca urmatoarea cabana e la 7h de mers nu stiam cum sa ajung mai repede acasa.Oricum e o zona super,parca era si un lac,unu cunoscut...daca imi aduc aminte va spun cum se cheama.

This post was edited by RO_Byron on Feb 16 2008 11:44pm
Member
Posts: 10,746
Joined: Feb 23 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 17 2008 01:10am
Quote (Arx_X @ Sat, Feb 16 2008, 07:10pm)
could we stay on topic pls? multumesc
da..si eu am ..sau aveam o mare pasiune pt pescuit (peste..nu alteceva..k stiu ca p unii ii mai duce mintea si in alte parti wink.gif ) , dar din pacate nu mai e considerat un sport
pescuiam ziua-ntreaga..in mijlocul apei (la rapitor clar) , si ma intorceam acasa intotdeauna cu mana goala (nu consum peste de 9 ani ) , dar am renuntat ..lipsa de timp..lipsa de peste in apele noastre , si un sentiment de mila fata de momeala sacrificata in proces tongue.gif

cat despre drumetii montane..cand se iveste ocazia ma implic...cred ca cel mai inalt varf pe care am urcat prin forte proprii este Pietrosus Rodnei ..din apropiere biggrin.gif , 2303


/e diamondHC ...
voiai sa zici Juve- Roma wink.gif


eu am bunici la Borsa si ma duc in fiecare an acolo si urc in pietrosul rodnei ^^ e super frumos
am facut poza asta cand urcam si acuma o folosesc la wallpaper ^^
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll