da..am si eu un vecin..care intamplator e profesor d legislatie in oras..dar acum 4 ani cand am facut eu scoala..era ceva mai mic

inca ma rade cand ne intalnim si e cu "elevi" ..imi zice ..ei..ai aflat c ai gresit atunci la sala? ast apt k eu l-am intrebat "oare ce intrebare am gafat.. " si a ras bine atunci
am glumit la faza cu rakanichu

, desigur k probabilitatile nu sunt nici pe departe apropiate valoric... pune mana acolo si invata..si vedem noi ce iese
spor si bafta
sper ca in 3 sapt sa faci un topic..am luat permisul , dau de baut..bere fara alcool

era sa uit " Am zis ca dacă nu iau din prima, pieton ma voi numi in viitor" eu nu vad asa lucrurile..cred in ghinion..asa k "if at first you don't succed , dust yourself up and try again "

atata timp cat nu aduce un mare prejudiciu unei persoane..orice esec e pardonabil , implicit apare a 2-a sansa...poate si a 3-a si a 4-a..d asta exista sesiuni extraordinare la faculta
This post was edited by Arx_X on Feb 4 2008 02:36pm