Quote (MrDjBthu @ Mon, Jan 14 2008, 09:42pm)
daca vrei iti dau adresa si vii direct , nu trebe sa ma cauti ca sa dai de mine, stai calm si mai cresti si tu putin te rog...

)
Apropo,Sa MA Sugetzi de pula,ca voi nu stitzi altceva numa sa ii lingetzi in cur pe aia mai bogatzi la diablo...
Voi suntetzi disperatzi pt jocul asta,Ce mai Viazta "VIRTUALA"
Atzi auzit de ardeleni ? !
Astia zic ca luatzi muie de la ei!