Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Tue, 15 Jan 2008, 09:50)
Hmm - pai eu in principiu ma ocup de asamblare
treb sa pun niste piese pe locul lor intr-o fisa sau cam asa ceva fac un kit si piesele sunt preluate automat de unde le pun eu si lipite la dispozitivele aferente
au zis ca ma suna ei

se lucreaza in 3ture inclusiv sambata am inteles , si la bani inca nu stiu sigur undeva la 250-300 euro la inceput ( mi se pare cam putin

)
si faza tare imi pune un dispozitiv d-ala in fata si ma intreaba recunosti vreo componenta ? si m-a bufnit rasul
si a zis ca e ok daca stiu engl si PC ca au mai multe aparate la care as putea sa-mi desfasor activitatea
si am vazut ca majoritatea personalului sunt tineri

dispozitiv = placa banuiesc. tare faza

deci sa inteleg ca te-au angajat, felicitari.
cat despre salariu da, parca pare un pic cam mult dar daca e doar ala de primele 3 luni si dupa o sa-ti creasca cu ceva cat de cat atunci ai putea ajunge undeva bine