d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Nu-mi Vine Sa Cred !!!
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Jan 14 2008 07:04am
Quote (DyCa4EveR @ Mon, 14 Jan 2008, 11:33)
lasanee lasane...


lasa-ne*

Recomand o mai mare frecventa la orele de gramatica.

Si daca ai probleme personale cu mine, ne intalnim in bucuresti smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 14 2008 08:13am
eu ma ofer voluntar la cabinetul medical...
dar in primul rand avem nevoie , nu d cale ferata..ci d librarie..
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Jan 14 2008 08:16am
Quote (Arx_X @ Mon, 14 Jan 2008, 17:13)
eu ma ofer voluntar la cabinetul medical...
dar in primul rand avem nevoie , nu d cale ferata..ci d librarie..


stiu, da asa asta e ordinea fireasca
prima data calea ferata, cu biserica, hostelul cu bar, banca si pompele funebre

in a doua faza libraria, cabinetul medical si alte nimicuri ...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 14 2008 09:42am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, Jan 14 2008, 04:16pm)
stiu, da asa asta e ordinea fireasca
prima data calea ferata, cu biserica, hostelul cu bar, banca si pompele funebre

in a doua faza libraria, cabinetul medical si alte nimicuri ...


cabinetul medical si libraria nu sunt nimicuri cry3.gif
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Jan 15 2008 03:41am
Quote (goldbranch @ Mon, Jan 14 2008, 11:47am)
De fapt Bil, tot ceea ce pot e sa ajut oamenii la trade.
Nu pot inchide nici un topic, nici sa dau warns.
Dar pot sa cer acest lucru moderatorilor.
In curand eu sau Alex vom primi un raspuns referitor la niste atributii suplimentare.
Probabil ca o sa incepem sa ne apucam serios de treaba pe aici.


np niciodata nu e prea tirziu...dar io cind nu ma descurc sun un prieten....
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2008 03:48am
Quote (bilstan @ Tue, Jan 15 2008, 09:41am)
np niciodata nu e prea tirziu...dar io cind nu ma descurc sun un prieten....


njaguar laugh.gif
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jan 16 2008 12:41pm
io am ajuns la concluzia ca ... prea multi copii pe benet si forum ... sunt foarte incantat ca dupa mult timp intru pe forum si deja mi se face scarba in cateva ore ... are dreptate andrei ...

cheerz
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 16 2008 12:47pm
Quote (B4al @ Mon, Jan 14 2008, 03:04pm)
lasa-ne*

Recomand o mai mare frecventa la orele de gramatica.

Si daca ai probleme personale cu mine, ne intalnim in bucuresti smile.gif


aoleu nn ^^
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Jan 16 2008 12:48pm
Quote (geogrig20060 @ Wed, 16 Jan 2008, 19:41)
io am ajuns la concluzia ca  ... prea multi copii pe benet si forum ... sunt foarte incantat ca dupa mult timp intru pe forum si deja mi se face scarba in cateva ore ... are dreptate andrei ...

cheerz




Te sparg la buci sunt peste tine smile.gif)
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 16 2008 12:51pm
Quote (Tz1cn1Tu @ Wed, Jan 16 2008, 08:48pm)
Te sparg la buci sunt peste tine smile.gif)


al draq gay rofl.gif atatea femei ti sau urcat la cap laugh.gif te dai la baieti gata nu mai vbim ^^ happy.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll