Deci....am facut deja destule tradeuri ....nu am luat nici un warn si am luat doar o singura tzeapa.....de la
5553. M-a scamuit de un Jah....asta e....e bine ca a fost doar atat.
Sunt putzin dezamagit datorita faptului ca am cerut ajutor alor nostri pt. medi si....nu prea a fost posibil....da e ok...np... am fost refuzat elegant.
Dar despre asta...daca se intampla prea des promit , fara nici un fel de suparare , ca deschid new topic.
Va multzumesc pt. initziere si pt. sfaturi.
Alpha