d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Salut La Toata Lumea > Sunt Cam Nou Pe Jsp ;)
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 11 2008 02:55am
incearca sa faci cu dastia peste 4 k posturi si sa nu pari noob smile.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jan 13 2008 05:06am
Quote (AlphaSquad @ Mon, 7 Jan 2008, 01:50)
Sunt cam nou pe jsp asa ca...Salutare la toata lumea. Io sunt Alpha...


nu fa romania de rusine smile.gif)) !! nu spama nu face scam si toata lumea o sa fie fericita !! si ca sa nu iei si tu scap !! daca faci traduri mai importante peste 140 Fg chiama un mediator smile.gif !
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold: 551.00
Jan 23 2008 10:18pm
Deci....am facut deja destule tradeuri ....nu am luat nici un warn si am luat doar o singura tzeapa.....de la 5553. M-a scamuit de un Jah....asta e....e bine ca a fost doar atat.

Sunt putzin dezamagit datorita faptului ca am cerut ajutor alor nostri pt. medi si....nu prea a fost posibil....da e ok...np... am fost refuzat elegant. wink.gif

Dar despre asta...daca se intampla prea des promit , fara nici un fel de suparare , ca deschid new topic.

Va multzumesc pt. initziere si pt. sfaturi.

Alpha

Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Jan 24 2008 12:04am
Bine ai venit.

Pacat ca ai inceput tocmai acum cand ladderul e o porcarie dar e ok smile.gif

Isi schimba Griffons guildul o data pe zi sa mor eu ^^ smile.gif)

O sa imi fac guild in cateva zile cu JustGimmeEpix.

Bafta la toti.
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold: 551.00
Jan 24 2008 01:52am
Inca nu m-am gandit la vreun guild anume...hmmm....sau pot sa zic ca am unu in minte..sa vad...cat despre ladder...asta e, ce sa facem smile.gif

Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 24 2008 02:21am
Quote (AlphaSquad @ Thu, Jan 24 2008, 09:52am)
Inca nu m-am gandit la vreun guild anume...hmmm....sau pot sa zic ca am unu in minte..sa vad...cat despre ladder...asta e, ce sa facem smile.gif


nu te supara da sigu tau nu e prea mare? biggrin.gif cel putin asha mi se pare mie
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold: 551.00
Jan 24 2008 02:36am
Quote (DyCa4EveR @ Thu, 24 Jan 2008, 08:21)
nu te supara da sigu tau nu e prea mare? biggrin.gif cel putin asha mi se pare mie


Asa e boss...ma tot chinui de 2 ore sa-l fac mai mic... stupid.gif
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold: 551.00
Jan 24 2008 02:45am
Quote (DyCa4EveR @ Thu, 24 Jan 2008, 08:21)
nu te supara da sigu tau nu e prea mare? biggrin.gif cel putin asha mi se pare mie


E na...sa zici tu ca nu este mai mica asta biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 24 2008 02:58am
Quote (AlphaSquad @ Thu, Jan 24 2008, 10:45am)
E na...sa zici tu ca nu este mai mica asta biggrin.gif


aoleu smile.gif) rogal pe griffonseye sa iti faca un sig smile.gif

This post was edited by DyCa4EveR on Jan 24 2008 02:59am
Member
Posts: 1,274
Joined: Oct 2 2007
Gold: 551.00
Jan 24 2008 03:08am
Crezi ca dau astia vreun premiu daca mai stau putzin cu sigu asta?! Mie imi e sa nu iau dreaq vreun warn !!! wallbash.gif
Daca tu zici ca Griffon ma poate ajuta...atunci am sa-i trimit un pm...sper sa nu se supere , pt ca nu il cunosc...doar asa i-am citit topicurile si am mai vazut pe unde a postat.
Oricum sper sa vrea sa ma rezolve pt. ca asa cu sigu asta in curand o sa faca lumea vreun topic special dreaq...
Go Back To Romanian Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll