Quote (RO_Byron @ Wed, Jan 2 2008, 03:55pm)
CINEVA ORI E BEAT SI FACE GRESELI DE ORTOGRAFIE SI LIMBAJ,ORI E DUS RAU......COPII SUNT CANALE SPECIALE UNDE PUTETI SA INJURATI PANA VA LASA VOCEA(CA ATAT A MAI RAMAS DIN CAPU' VOSTRU).!!!!
FORTA STEAUA!!!(POATE ARE SI cfr-u TAU MACAR JUMATATE DIN GLORIA SI TROFEELE STELEI)
puteti sa injurati pana va lasa vocea =)))))))))))) poi dak am putea urla pe aci =)))) :
Scriem noi aici Draga Ro_Bryon =)))
C.F.R.-u meu e mai tare acuma ca si steaua "ta ? "
si mie imi place fosta generatie de aur a Stelei

) , so steaua sux acuma in Tzara ca in aFara Face ceva ceva
doar se Stie ca Mama lui Banel a Fost Cea Mai dorita Femeie din Tzara cand a Jucat Steaua - Real Madrid de a dat autogold =))
si eu am dorit-o pe maicasa atunci

zicand " f*t pe mata banel =)))))))))))))))0
hai ca se stie ca nu a vrut dar asa a fost

)

) hehe C.F.R Rulz