d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Fortza C.f.r !!! > Cine Tine Cu C.f.r ?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 2 2008 10:19am
Quote (RO_Byron @ Wed, Jan 2 2008, 05:55pm)
CINEVA ORI E BEAT SI FACE GRESELI DE ORTOGRAFIE SI LIMBAJ,ORI E DUS RAU......COPII SUNT CANALE SPECIALE UNDE PUTETI SA INJURATI PANA VA LASA VOCEA(CA ATAT A MAI RAMAS DIN CAPU' VOSTRU).!!!!


FORTA STEAUA!!!(POATE ARE SI cfr-u TAU MACAR JUMATATE DIN GLORIA SI TROFEELE STELEI)


+1 asha da mey byron smile.gif
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jan 5 2008 11:07am
Quote (b1dani @ Sat, 29 Dec 2007, 14:10)
de la 907 am fost primii pusi pe fapte cu echipa clujului mandria ardealului traiesc fiecare clipa cu cea mai buna echipa si'am purtat de cand ma stiu Alb Si Visiniu !

Tu ai nume si renume Fortza Fortza C.F.R Ca toti ardelenii'n lume  Fortza Fortza C.F.R lupta lupta si invinge  Fortza Fortza C.F.R de noi nimeni nu se atinge  Fortza Fortza C.F.R

am luptat si vom lupta C.F.R echipa mea , clujul este casa noastra si'l vom apara , castigam meci dupa meci si nu poti de noi sa treci cu Echipa Clujului mandria ARDEALULUI

Tu ai nume si renume Fortza Fortza C.F.R Ca toti ardelenii'n lume  Fortza Fortza C.F.R lupta lupta si invinge  Fortza Fortza C.F.R de noi nimeni nu se atinge  Fortza Fortza C.F.R

Tu ai nume si renume Fortza Fortza C.F.R Ca toti ardelenii'n lume  Fortza Fortza C.F.R lupta lupta si invinge  Fortza Fortza C.F.R de noi nimeni nu se atinge  Fortza Fortza C.F.R

Tu ai nume si renume Fortza Fortza C.F.R Ca toti ardelenii'n lume  Fortza Fortza C.F.R lupta lupta si invinge  Fortza Fortza C.F.R de noi nimeni nu se atinge  Fortza Fortza C.F.R


IMNUL C.F.R -icon_pointr.gif Pana la Moarte C.F.R Echipa mea !!!!!!!!!


Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 5 2008 11:13am
Quote (RO_Byron @ Wed, Jan 2 2008, 03:55pm)
CINEVA ORI E BEAT SI FACE GRESELI DE ORTOGRAFIE SI LIMBAJ,ORI E DUS RAU......COPII SUNT CANALE SPECIALE UNDE PUTETI SA INJURATI PANA VA LASA VOCEA(CA ATAT A MAI RAMAS DIN CAPU' VOSTRU).!!!!


FORTA STEAUA!!!(POATE ARE SI cfr-u TAU MACAR JUMATATE DIN  GLORIA SI TROFEELE STELEI)


puteti sa injurati pana va lasa vocea =)))))))))))) poi dak am putea urla pe aci =)))) :

Scriem noi aici Draga Ro_Bryon =)))


C.F.R.-u meu e mai tare acuma ca si steaua "ta ? "

si mie imi place fosta generatie de aur a Stelei smile.gif) , so steaua sux acuma in Tzara ca in aFara Face ceva ceva

doar se Stie ca Mama lui Banel a Fost Cea Mai dorita Femeie din Tzara cand a Jucat Steaua - Real Madrid de a dat autogold =))

si eu am dorit-o pe maicasa atunci tongue.gif

zicand " f*t pe mata banel =)))))))))))))))0

hai ca se stie ca nu a vrut dar asa a fost smile.gif)
smile.gif) hehe C.F.R Rulz
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 6 2008 07:22pm
bag P*** in CFR! Jos cu EI!

hai REAL_MADRID!
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 6 2008 07:27pm
Quote (ProAccA @ Mon, Jan 7 2008, 03:22am)
bag P*** in CFR! Jos cu EI!

hai REAL_MADRID!


asha proacca u esti bosu smile.gif)
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Jan 7 2008 03:36pm
loale smile.gif))
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 7 2008 03:41pm
Quote (b1dani @ Mon, Jan 7 2008, 11:36pm)
loale smile.gif)) cfu e praf dal in plm steaua rullz :X


ashaaa gg dani smile.gif zile u ^^ +1 m8
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jan 13 2008 05:14am
Quote (b1dani @ Mon, 7 Jan 2008, 23:36)
loale smile.gif))


Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 13 2008 05:17am
Sunt aproape sigur ca CFR nu are cum sa ia titlul biggrin.gif cel mult locurile 2-3 ...Si apropo de provincie si de nationalism , cati romani sunt in lot ? asta ca sa nu intreb de echipa ...

This post was edited by MillenniuM_Evolution2007 on Jan 13 2008 05:18am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 13 2008 07:46am
Quote (MillenniuM_Evolution2007 @ Sun, 13 Jan 2008, 13:17)
Sunt aproape sigur ca CFR nu are cum sa ia titlul biggrin.gif cel mult locurile 2-3 ...Si apropo de provincie si de nationalism , cati romani sunt in lot ? asta ca sa nu intreb de echipa ...


lor le place de niegrii aia din echipa, ca e sub 50, si pe aia ii vor campioni.
aia si bozgoru ala chel, nici nu vreau sa ma gandesc cum il cheama...
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll