d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > In Legatura Cu Intanlirea > Topic
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 31 2007 08:01pm
Quote (MrDjBthu @ Mon, Dec 31 2007, 07:52pm)
daca omu s-a nascut cu ea in gura laugh.gif rofl.gif laugh.gif


si mai zici dc se supara oricum este km beat rau tot timpu deci kteodata nul luati in seama ( sunt managerul lui rofl.gif)
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Jan 1 2008 06:23am
Quote (MrDjBthu @ Mon, 31 Dec 2007, 17:52)
daca omu s-a nascut cu ea in gura laugh.gif rofl.gif laugh.gif


auzil pe asta ... cu ea in gura ... ba cap de pepene ....nu vezi cati faci viatza pe forumu asta ..daten pula mea de retardel .. te-ai pupa in pula sa duci viatza pe care o duc eu cap de pula
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Jan 1 2008 06:25am
Quote (Arx_X @ Mon, 31 Dec 2007, 17:23)
stii? partea asta a fost o greseala....pacat


normal frate ca mam enervat in pula mea ...dar ati facuto pe furish ..plm noi nu jucam chiar daca nu avem FG vostru si renumirea pe forum ..dar suntem si noi jucatori nu..dc faceti diferentze
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 1 2008 11:48am
priviti si invatati http://funky-boyy.hi5.com/ icon_pointr.gif hi5 lu dan {tz1cn1tu}
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 1 2008 11:55am
Quote (Tz1cn1Tu @ Tue, Jan 1 2008, 02:25pm)
normal frate ca mam enervat in pula mea ...dar ati facuto pe furish ..plm noi nu jucam chiar daca nu avem FG vostru si renumirea pe forum ..dar suntem si noi jucatori nu..dc faceti diferentze


fac diferente pt ca ei se cred pizdosi ca au mult fg si nu au o viata real uitate la Flo are 47 de ani sau asa ceva si joaca d2 ..
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 1 2008 12:21pm
Quote (Tz1cn1Tu @ Tue, Jan 1 2008, 02:25pm)
normal frate ca mam enervat in pula mea ...dar ati facuto pe furish ..plm noi nu jucam chiar daca nu avem  FG vostru si renumirea pe forum ..dar suntem si noi jucatori nu..dc faceti diferentze


ti se pare k eu am fost undeva?
dak da atunci ..think again
probabil a fost o chestie de Bucuresti...asa k degeaba imparti carnuri si mezeluri in gurile oamenilor...

Quote (GriffonsEye @ Tue, Jan 1 2008, 07:55pm)
fac diferente pt ca ei se cred pizdosi ca au mult fg si nu au o viata real  uitate la Flo are 47 de ani sau asa ceva si joaca d2 ..

si tu pasta c esti..poate omu sa joace si la 80 d ani ..se numeste SOCIALIZARE ...nu mai vorbiti fara sa fiti in tema...raniti oameni aiurea

This post was edited by Arx_X on Jan 1 2008 12:22pm
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 1 2008 01:31pm
ma nene daca voi chiar puneti botu ca ar fi fost o intalnire atunci e problema voastra. eu doar am facut un pic de misto, dar pe voi nu v-a dus capul decat sa incepeti sa injurati si asa mai departe.
asta arata caracterul omului. nu conteaza cat fg, nu conteaza in ce guilda esti sau ce sig si ava ai.
iar voi ati aratat-o destul.
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 1 2008 01:41pm
Quote (Arx_X @ Tue, Jan 1 2008, 08:21pm)
si tu pasta c esti..poate omu sa joace si la 80 d ani ..se numeste SOCIALIZARE ...nu mai vorbiti fara sa fiti in tema...raniti oameni aiurea


Se numeste disperare ... in loc sa iti vezi de viata joci un joc tampit...

Quote
ma nene daca voi chiar puneti botu ca ar fi fost o intalnire atunci e problema voastra. eu doar am facut un pic de misto, dar pe voi nu v-a dus capul decat sa incepeti sa injurati si asa mai departe.
asta arata caracterul omului. nu conteaza cat fg, nu conteaza in ce guilda esti sau ce sig si ava ai.
iar voi ati aratat-o destul.


pe mine nu ma interesat de intalnirea voastra de aroganti .... si oricum is din Baia Mare

This post was edited by GriffonsEye on Jan 1 2008 01:42pm
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Jan 1 2008 04:29pm
Quote (GriffonsEye @ Tue, 1 Jan 2008, 17:55)
fac diferente pt ca ei se cred pizdosi ca au mult fg si nu au o viata real  uitate la Flo are 47 de ani sau asa ceva si joaca d2 ..


BINE ZIS smile.gif))
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Jan 1 2008 11:35pm
Quote (DyCa4EveR @ Tue, 1 Jan 2008, 17:48)
priviti si invatati        http://funky-boyy.hi5.com/ icon_pointr.gif hi5 lu dan {tz1cn1tu}


baa te fut dc ai pus hi5 meu aici
Go Back To Romanian Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll