Quote (Tz1cn1Tu @ Tue, Jan 1 2008, 02:25pm)
normal frate ca mam enervat in pula mea ...dar ati facuto pe furish ..plm noi nu jucam chiar daca nu avem FG vostru si renumirea pe forum ..dar suntem si noi jucatori nu..dc faceti diferentze
ti se pare k eu am fost undeva?
dak da atunci ..think again
probabil a fost o chestie de Bucuresti...asa k degeaba imparti carnuri si mezeluri in gurile oamenilor...
Quote (GriffonsEye @ Tue, Jan 1 2008, 07:55pm)
fac diferente pt ca ei se cred pizdosi ca au mult fg si nu au o viata real uitate la Flo are 47 de ani sau asa ceva si joaca d2 ..
si tu pasta c esti..poate omu sa joace si la 80 d ani ..se numeste SOCIALIZARE ...nu mai vorbiti fara sa fiti in tema...raniti oameni aiurea
This post was edited by Arx_X on Jan 1 2008 12:22pm