oare de ce sari cu injuraturi inainte de a afla exact ce se intampla??
oare daca scuipi pe cineva de mai multe ori...si apoi ii ceri o data iertare...e bine?
ei bine >>nu !
trebuie sa faci 6 luni un post pe zi cu >> Iertare Mada !
Idiotul cu acc care cere pas e de mult pe chat>>a facut si un acc floking lol
Eu nu cer la nimeni pass asa ca...lumea s-a prins ca e idiot
Cand ai o problema >.fa topic si cere ajutor>.si iti spuneam noi ( prietenii stiu de ce ) cum e treaba
cativa de aici au trecut de mult de zona verde>>sunt cunoscuti si stimati>>Mada/Mura e unul.
astept sa vad topicul...
sal
FLO
ai reusit.. mi-ai distruns imaginea de "badboy"
gata...