ACUM, ca toti v-ati aruncat..am o veste :
se pare ca, in anumite conditii si cu mai mult soft ciudat ( cititi h....ks )
se pot face pe ladder, pe hc si pe tot bnetul tot felul de items...
nu ma intereseaza sistemul dar, se pare ca exista si e folosit ...de smecheri, ca sa se imbogateasca...
asta este...fara comentarii
salutare
FLO