d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Ziceti De O Intalnire De Sfarsit De An?!! > Macar Cei Din Bucuresti
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 28 2007 09:32am

Promit cu mana pe mouse in timp ce ascult marylin manson ca nu am avut.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 28 2007 03:28pm
Quote (b1dani @ Mon, Nov 26 2007, 01:19am)
io ma vad cu ProAccA zilnic , cu voi nu pot caci sunteti sudisti XD:P


da..voi d und sunteti ? tongue.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Nov 28 2007 04:58pm
Quote (b1dani @ Sun, Nov 25 2007, 11:19pm)
io ma vad cu ProAccA zilnic , cu voi nu pot caci sunteti sudisti XD:P


noi capital(a)isti
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Nov 30 2007 08:14am
ma bag si eu ... fac cinste cu un rand de bere biggrin.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 2 2007 09:50am
pe 15dec mai strig catalogu cu cine vine si stabilim atunci unde ne vedem.Multumesc anticipat celor care vor veni si celor care au postat.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Dec 2 2007 04:50pm
15dec sigur nu se poate pentru mine
sunt plecat din bucuresti
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Dec 2 2007 11:13pm
Quote (Serj_Tankian @ Sun, Dec 2 2007, 10:50pm)
15dec sigur nu se poate pentru mine
sunt plecat din bucuresti


Pt tine mai facem o intilnire..
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 3 2007 02:39am

te sperii ce naspa sunt examenele, las ca io am adus celularu.
bag pola ca am ramas tampit din cauza celularului, dar se merita sa ai celularu la examene, nu ?
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Dec 3 2007 11:26pm
Deci ne INTANLIM sau NU sa stiu frate smile.gif)

Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Dec 4 2007 06:31am
Quote (Serj_Tankian @ Sun, Dec 2 2007, 10:50pm)
15dec sigur nu se poate pentru mine
sunt plecat din bucuresti


serj te asteptam si pe rma ne vedem.... happy.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll