nici macar medelin nu are 5 fg

cat despre domnu nostru de aici, dane , problema nu e neaparat de cei 100 fg ca sa intre in guilda, ci mai mult de felul in care a spamat forumul asta azi.
pur si simplu nu mi-a facut o impresie buna asa ca nu vad de ce l-as primi...daca face ceva stupid atunci zboara, dar pateaza numele guilde si imi pierd si timpul.
daca platea taxa atunci poate ma mai gandeam. stiam macar ca daca face ceva risca sa piarda aci fg in cazul in care e dat afara, oarecum garantand o purtare a lui mai buna pe forums, stiind ca poarta tagul guildei.
asta o fost rationamentul.
edit: incearca sa te abtii de la donatii ca tu pierzi. pe el l-ar durea in spate...
no offense ofc
si da se scrie offenSe nu offence

nici io nu fac donatii..ultimu care a primit mi-a dat mesaj ca de ce ii timit doar 5 si ca spera sa fac cancer....am si postst asta in skamer da au zis ca nu le pasa...