Quote (FLOKING24 @ Sun, Nov 11 2007, 10:39am)
La fiecare post am raspuns cu un post de multumire( separat ! )
in ordinea in care fiecare a postat aici.
Poate a fost greu de observat.
toate cele bune,
FLO 8)
fara lipsa d modestie..am observat k ai multumit(cel putin mie

)..dar nush dak ai multumit chiar tuturor si in ordinea respectiva..la asta n-am fost atent