Quote (the_rest @ Fri, Nov 2 2007, 07:10pm)
Mr. Vadim a luat-o personal pe Oana Zavoreana in partid. Se pricepe sau nu ?
sper doar k n-o luat-o pt talentele sale in muzica
dak e asa..atunci e imaginea perfecta a PRM

..pardon a politicianului roman
buzuca buzura sau cum vreti voi