Quote (MrDjBthu @ Fri, Nov 2 2007, 09:10am)
tu ai..si u ai dat ... uite k putrezeste fg ala p tine...c mnezo sa fac cu fg dak nu mai am asa mult timp?
dak era ceva bank si p jsp...sa bagi fg acolo sa mai creasca..mai ziceam..da asa..praf
/e : btw..nu uitati k Adi e primul meu donor..si al mai gras..d fapt cred k e singurul in fg
sa nu-l uitam p Razvan..cu gramada d rw's in ladderul trecut
ms baietzi (k sa primesti..mai intai tre sa dai

)
This post was edited by Arx_X on Nov 2 2007 04:40am