d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo 3 > daca stiti ceva, postati aici
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 19 2007 05:49am
Quote (napsterz0r @ Fri, Oct 19 2007, 04:56am)
si eu faceam spam =) =) =)


si io faceam spamm in spammer acusation section..esti in top si acolo wink.gif wub.gif
sa auzim d bine bier.gif rofl.gif
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Oct 30 2007 10:05am
am auzit doar,speram macar vesiunea 1.11 sa se schimbe sa mai batem si noi alti ubberi sau mai stiu eu ce lighioana...asa tot ubberi aia tot quest-urile alea.....nimic nou sub soare...pt mine doar d2jsp.
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 2 2007 07:24pm
sau auzit niste vorbe ca in 2007 dupa starcraft2 da cam putine sanse mai vad ,ca acush e gata anu smile.gif
asa cum a fost la reset a fost vb ca baga 1.12 am vazut si noile itms la ei pe site..
acu au scos si linkul si nimik nu se mai aude..
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 3 2007 01:48am
Quote (DanyTheDog @ Sat, Nov 3 2007, 01:24am)
sau auzit niste vorbe ca in 2007 dupa starcraft2 da cam putine sanse mai vad ,ca acush e gata anu smile.gif
asa cum a fost la reset a fost vb ca baga 1.12  am vazut si noile itms la ei pe site..
acu au scos si linkul si nimik nu se mai aude..


is prea pulbere k sa se mai ocupe d ceva nou..crek ii roade NVIDIA p microsoft cu halo 3 biggrin.gif
si sunt prea preocupati sa-si incaseze cota lunara p wow...
Member
Posts: 9,885
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1,511.98
Nov 8 2007 04:46am
+1
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 8 2007 05:53am
ce o sa rad daca o sa puna taxa lunara pe didi 3 !

Atentiune spammers>>nu mai offtopicati pe aici ca va dau spam warn !! dancinglock.gif


ce liniste s-a lasat...
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 8 2007 08:09am
Quote (FLOKING24 @ Thu, Nov 8 2007, 11:53am)
ce o sa rad daca o sa puna taxa lunara pe didi 3 !

Atentiune spammers>>nu mai offtopicati pe aici ca va dau spam warn !!  dancinglock.gif


ce liniste s-a lasat...


las sa puna poate se mai linistesc unii mai avari
Banned
Posts: 1,105
Joined: Jul 25 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Nov 10 2007 12:56pm
abia astept diablo 3 si nfs pro street ...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 10 2007 01:38pm
Quote (bilstan @ Thu, Nov 8 2007, 02:09pm)
las sa puna poate se mai linistesc unii mai avari


da da ..intocmai..d aia cu 11-12k biggrin.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 11 2007 11:33am

diablo3: incepi pe hell cu dmg -1000.
Go Back To Romanian Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll