Quote (DanyTheDog @ Sat, Nov 3 2007, 01:24am)
sau auzit niste vorbe ca in 2007 dupa starcraft2 da cam putine sanse mai vad ,ca acush e gata anu
asa cum a fost la reset a fost vb ca baga 1.12 am vazut si noile itms la ei pe site..
acu au scos si linkul si nimik nu se mai aude..
is prea pulbere k sa se mai ocupe d ceva nou..crek ii roade NVIDIA p microsoft cu halo 3

si sunt prea preocupati sa-si incaseze cota lunara p wow...