Quote (Taiko @ Mon, Jan 26 2009, 11:55pm)
super . nu-i rau plate-ul

ioam jucat hc 10 minute

dane .. cand vrei , sa-mi zici sa-ti dau itemele inapoi

poti sa le pastrezi Alex
eu am terminat cu ladder slasher definitiv
tocmai mi-a facut pika a 2-a bucurie intr-o saptamana
e clar ca vrea ca nimeni sa nu mai joace arena..doar catacombs..fie
a..si plate nu mai exista
bafta tuturor si spor la slash ..eu am terminat