Quote (DyCa4EveR @ Sat, Jan 24 2009, 10:31am)
cacatu a reinviat 8 playeri lol nu se poate -.-
da, era s-o mierlesc si eu atunci , noroc k eram solo si m-a scos la 10 hits

asta e, cine castiga din treaba asta? cu taxa de a vinde/cumpara in ls?
am dat 300 pt un rahat de trade de 6k , cand fac baietii la 20k +, iese cascavalu

a, si benny a crapat, din BTG (era no#1 in axe mastery) nu la mult timp dupa mine...