d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Diablo 3 Release Date
Prev1242526272836Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
May 19 2012 10:32am
Quote (napsterz0r @ 19 May 2012 16:08)
btw cu tine ma contraziceam acum cateva luni pe faza cu hacks @ d3 ? de ziceai ca e imposibl datorita faptului ca toate informatiile sunt stocate in serv si nu la tine in calc... in caz de nu esti updatat mh-ul functioneaza din prima zi


Nu cum mine, nu-mi amintesc, eu am zis ca jocul nu o sa poata fi piratat, neexistand mod offline, doar daca se face un server special cum exista la wow.

MH e normal sa poate functiona si la D2 mergea cand jucai pe bnet, insa nu as recomanda, wardenu pandeste :)
Member
Posts: 22,954
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
May 19 2012 05:08pm
Quote (napsterz0r @ 19 May 2012 17:08)
btw cu tine ma contraziceam acum cateva luni pe faza cu hacks @ d3 ? de ziceai ca e imposibl datorita faptului ca toate informatiile sunt stocate in serv si nu la tine in calc... in caz de nu esti updatat mh-ul functioneaza din prima zi


pai si la ce mai foloseste mh-ul acuma ? ca din cate am vazut nivelele (nivelurile ? ) sunt liniare. bine nu am jucat prea mult si poate mai incolo in urmatoarele acte te mai plimba un pic stanga dreapta.

si din nou, daca itemele pica de la mobs si nu de la bossi, din nou e cam useless mh-ul ca nu mai trebe sa alergi prin 4 nivele de catacombe sa dai de andariel.

nu ?
Member
Posts: 28,662
Joined: Aug 11 2006
Gold: 19,036.15
May 19 2012 06:35pm
Quote (MrDjBthu @ 20 May 2012 00:08)
pai si la ce mai foloseste mh-ul acuma ? ca din cate am vazut nivelele (nivelurile ? ) sunt liniare. bine nu am jucat prea mult si poate mai incolo in urmatoarele acte te mai plimba un pic stanga dreapta.

si din nou, daca itemele pica de la mobs si nu de la bossi, din nou e cam useless mh-ul ca nu mai trebe sa alergi prin 4 nivele de catacombe sa dai de andariel.

nu ?



e nu... e aceasi varza.. cu 1-2-3 nivele, pana gasesti pestera corecta , samd...


ps> lvl 46... probabil maine is 55.. traiasca powerlvl , cat de repede merg lucrurile in d3(((


ps2 > cand esti gata pt d3 razvan zi-mi... te fac 60 in 2-3 zile )
Member
Posts: 22,954
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
May 19 2012 06:59pm
pai si dupa aia ce dracu fac ma?
o ard ca in wow ca bou prin oras toata ziua ? e laba treaba asta.

gandeste-te asa : in 2 luni, toata lumea o sa aiba cate un char din fiecare tip (sunt doar 5 sau 6 deci nu e problema sa le faci max) , o sa fim toti cu inferno terminat, si dupa aia ce ?
ai level maxim, ai tot contentu facut , facem ce ? mf , mf si iar mf ? zi-mi in toti anii tai de d2 cat mf ai facut tu personal, nu botu :P

macar in wow mai aveai acolo niste dailies , niste bgs sa iti ia gandu de la plictiseala, arena etc etc.
iar pana in 2.4.3 parca , sa faci un char pana la level 70 pai chiar ca iti lua o luna. dupa aia au scazut din xp necesar , au bagat la xp primit mai mult si multi din monstrii de erau elite inainte i-au facut normali deci au mai usurat contentu.

plm, au luat ce a fost mai prost din wow si din d2 si au facut d3.

cand mi-l iau o sa ma joc asa usor, sa fac questurile, sa ma bucur de el. ca dupa aia o sa fie trist.
Member
Posts: 982
Joined: Oct 28 2011
Gold: 279.00
May 19 2012 08:35pm
Quote (MrDjBthu @ May 20 2012 01:59am)
pai si dupa aia ce dracu fac ma?
o ard ca in wow ca bou prin oras toata ziua ? e laba treaba asta.

gandeste-te asa : in 2 luni, toata lumea o sa aiba cate un char din fiecare tip (sunt doar 5 sau 6 deci nu e problema sa le faci max) , o sa fim toti cu inferno terminat, si dupa aia ce ?
ai level maxim, ai tot contentu facut , facem ce ? mf , mf si iar mf ? zi-mi in toti anii tai de d2 cat mf ai facut tu personal, nu botu :P

macar in wow mai aveai acolo niste dailies , niste bgs sa iti ia gandu de la plictiseala, arena etc etc.
iar pana in 2.4.3 parca , sa faci un char pana la level 70 pai chiar ca iti lua o luna. dupa aia au scazut din xp necesar , au bagat la xp primit mai mult si multi din monstrii de erau elite inainte i-au facut normali deci au mai usurat contentu.

plm, au luat ce a fost mai prost din wow si din d2 si au facut d3.

cand mi-l iau o sa ma joc asa usor, sa fac questurile, sa ma bucur de el. ca dupa aia o sa fie trist.


scuze daca ma bag in discutie neinvitat dar...ceea ce dezvolti tu este o problema existentiala de fapt... :D
toate jocurile intr-un final devin ceva stupid, fara finalitate, fara savoare, fara motivatie...fiindca...sunt niste jocuri...si noi nu mai suntem copii, sa ne bucuram atit de mult de ele... :)
oricum nu avem atit de mult timp liber, job, obligatii familiale, sociale, etc. altfel ne-am satura rpd de joc si am realiza, inspaimintati, ce prostie si ce timp pierdut este sa tot dai click acolo, disperat ca trebuie sa mai omori un monstru... :D dar realizezi tu ce nashpa ar fi sa realizam ce prostie este sa muncesti?.... :D si mai ales pentru altii?... :D cit timp pierdem din viata facind asta?...lol... :D
eu m-am reapucat de catarat de ex.... stiu ca sunt o batoza deraiata pe un perete, dar e super fun sa stii....e greu, e munca, dar macar e satisfactie 100%...nu stiu cind o sa trec la urmatorul lvl la catarare, dar sincer, nu prea ma intereseaza, e fain oricum...dupa cum spun vechii chinezi, nu destinatia conteaza, ci drumul... :)

Member
Posts: 28,662
Joined: Aug 11 2006
Gold: 19,036.15
May 19 2012 10:17pm
Quote (MrDjBthu @ 20 May 2012 01:59)
pai si dupa aia ce dracu fac ma?
o ard ca in wow ca bou prin oras toata ziua ? e laba treaba asta.

gandeste-te asa : in 2 luni, toata lumea o sa aiba cate un char din fiecare tip (sunt doar 5 sau 6 deci nu e problema sa le faci max) , o sa fim toti cu inferno terminat, si dupa aia ce ?
ai level maxim, ai tot contentu facut , facem ce ? mf , mf si iar mf ? zi-mi in toti anii tai de d2 cat mf ai facut tu personal, nu botu :P

macar in wow mai aveai acolo niste dailies , niste bgs sa iti ia gandu de la plictiseala, arena etc etc.
iar pana in 2.4.3 parca , sa faci un char pana la level 70 pai chiar ca iti lua o luna. dupa aia au scazut din xp necesar , au bagat la xp primit mai mult si multi din monstrii de erau elite inainte i-au facut normali deci au mai usurat contentu.

plm, au luat ce a fost mai prost din wow si din d2 si au facut d3.

cand mi-l iau o sa ma joc asa usor, sa fac questurile, sa ma bucur de el. ca dupa aia o sa fie trist.



ehm,.,pai gandestete cat de dezamagit sunt eu..... mh din prima zi, power lvling in a 3-a zi, practic faci 1-60 in 4 ore ,e greu cu itemele ca daca nai o sugi , dar de asta exista jsp sau real life ah
Member
Posts: 22,954
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
May 20 2012 05:40am
ma cu mhul ala io zic ca nu e a buna. sunt aproape sigur ca o sa isi cam ia ban astia de il folosesc.
altfel blizzu inseamna ca sunt cam praf si nu cred asta.
Member
Posts: 8,892
Joined: Mar 7 2006
Gold: 20,453.77
May 20 2012 06:23am
sunt mai tari packurile de minioni decat bosii :rofl: :D
si normal error 37 :mad:
dar si error 33 :down for maintenance - wtf la 3:30 PM :wallbash:

This post was edited by Serj_Tankian on May 20 2012 06:30am
Member
Posts: 28,662
Joined: Aug 11 2006
Gold: 19,036.15
May 20 2012 06:33am
Quote (MrDjBthu @ 20 May 2012 12:40)
ma cu mhul ala io zic ca nu e a buna. sunt aproape sigur ca o sa isi cam ia ban astia de il folosesc.
altfel blizzu inseamna ca sunt cam praf si nu cred asta.



cand frate? la fel ca la d2? isi aduc aminte dupa 1 an juma sa faca ban wave?))) cerceteaza putin d3 trade forum @ euro....sunt mereu cel putin 10 insi cu 50+ k fg facuti in 5 zile ))))


ps> deja sunt boti runing facand act 3 azmodan / act 4 fall of the shity noobs quests...spam bots cu site-urile vieti sunt si ele acolo.. deci te intrb , care`i diferenta intre d2 si d3 ?
Member
Posts: 8,892
Joined: Mar 7 2006
Gold: 20,453.77
May 20 2012 06:38am
diferenta este lista cu erorile - 33, 37, 3007, 1008 ...
Go Back To Romanian Topic List
Prev1242526272836Next
Closed New Topic New Poll