Quote (Arx_X @ Thu, Nov 1 2007, 09:03pm)
k sa nu fie total spam..anuntul meu in piata d la a-z :
VAND NEVASTA !!!!
AN FABRICATIE: 1983, Al doilea proprietar, certificat in regula, productie autohtona
CULOARE: roscata,
DOTARI
(full option): suspensii super, portbagaj mare, faruri bleu-ciel, grila
radiator rosie bombata, air bag-uri frontale excelente,
STARE FUNCTIONARE: f. buna, putin uzata (cam de 2 ori pe saptamana; da' duce mult mai mult)
CAI PUTERE: ooh my God !!! ( poa' sa tina o herghelie)
STARE
CAROSERIE: putin atinsa - a fost un mic accident cu un vecin care nu
s-a asigurat (daca sunt sau nu sunt acasa) si a intrat in ea; in urma
accidentului el a fost grav avariat, iar ea a suferit doar niste
atingeri de curea pe aripa stanga spate, dar cu timpul se repara.
PRET: negociabil,
O dau cu tot cu accesorii: unu de 3 ani si una de 5 ani.
ROG SERIOZITATE !!!..
hr aici dupata 8) >> de altii 8)