d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Caracter Sa Fac.. > help!
Prev1232425
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 1 2007 02:14pm
Quote (napsterz0r @ Thu, Nov 1 2007, 06:14pm)
no liek test sad.gif


nici mie nu mi-o placut a lui Razvan..sau quote-ul urmator wink.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 1 2007 02:47pm
Un tanar cumpara o cutie de viagra. ajunge acasa, si din gresala papagalul mananca toate pastilele! Tanarul, nestiind cum sa-l scoata din calduri, il baga in congelator... dupa cateva ore, isi aminteste si d papagal, p care il uitase in congelator... deschide usa, si vede papagalul transpirat tot. Tanarul, mirat... intreaba: c ai facut ma??? cum d esti transpirat??? papagalul: bey varule ... tu stii cat de greu e sa cracanezi puii astia congelati??

smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 1 2007 02:59pm
Quote (napsterz0r @ Thu, Nov 1 2007, 08:47pm)
Un tanar cumpara o cutie de viagra. ajunge acasa, si din gresala papagalul mananca toate pastilele! Tanarul, nestiind cum sa-l scoata din calduri, il baga in congelator... dupa cateva ore, isi aminteste si d papagal, p care il uitase in congelator... deschide usa, si vede papagalul transpirat tot. Tanarul, mirat... intreaba: c ai facut ma??? cum d esti transpirat??? papagalul: bey varule ... tu stii cat de greu e sa cracanezi puii astia congelati??

smile.gif


dureros..da io il stiam cu anatomo-patolog..adik cu necrofil biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 1 2007 03:03pm
k sa nu fie total spam..anuntul meu in piata d la a-z :

VAND NEVASTA !!!!

AN FABRICATIE: 1983, Al doilea proprietar, certificat in regula, productie autohtona
CULOARE: roscata,
DOTARI (full option): suspensii super, portbagaj mare, faruri bleu-ciel, grila radiator rosie bombata, air bag-uri frontale excelente,
STARE FUNCTIONARE: f. buna, putin uzata (cam de 2 ori pe saptamana; da' duce mult mai mult)
CAI PUTERE: ooh my God !!! ( poa' sa tina o herghelie)
STARE CAROSERIE: putin atinsa - a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat (daca sunt sau nu sunt acasa) si a intrat in ea; in urma accidentului el a fost grav avariat, iar ea a suferit doar niste atingeri de curea pe aripa stanga spate, dar cu timpul se repara.
PRET: negociabil,
O dau cu tot cu accesorii: unu de 3 ani si una de 5 ani.
ROG SERIOZITATE !!!..
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 1 2007 03:20pm
Quote (Arx_X @ Thu, 1 Nov 2007, 21:03)
k sa nu fie total spam..anuntul meu in piata d la a-z :

VAND NEVASTA !!!!

AN FABRICATIE: 1983, Al doilea proprietar, certificat in regula, productie autohtona
CULOARE: roscata,
DOTARI (full option): suspensii super, portbagaj mare, faruri bleu-ciel, grila radiator rosie bombata, air bag-uri frontale excelente,
STARE FUNCTIONARE: f. buna, putin uzata (cam de 2 ori pe saptamana; da' duce mult mai mult)
CAI PUTERE: ooh my God !!! ( poa' sa tina o herghelie)
STARE CAROSERIE: putin atinsa - a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat (daca sunt sau nu sunt acasa) si a intrat in ea; in urma accidentului el a fost grav avariat, iar ea a suferit doar niste atingeri de curea pe aripa stanga spate, dar cu timpul se repara.
PRET: negociabil,
O dau cu tot cu accesorii: unu de 3 ani si una de 5 ani.
ROG SERIOZITATE !!!..




pai... 30 fg... ca e putin uzata.
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 1 2007 03:45pm
Quote (Arx_X @ Thu, Nov 1 2007, 09:03pm)
k sa nu fie total spam..anuntul meu in piata d la a-z :

VAND NEVASTA !!!!

AN FABRICATIE: 1983, Al doilea proprietar, certificat in regula, productie autohtona
CULOARE: roscata,
DOTARI
(full option): suspensii super, portbagaj mare, faruri bleu-ciel, grila
radiator rosie bombata, air bag-uri frontale excelente,
STARE FUNCTIONARE: f. buna, putin uzata (cam de 2 ori pe saptamana; da' duce mult mai mult)
CAI PUTERE: ooh my God !!! ( poa' sa tina o herghelie)
STARE
CAROSERIE: putin atinsa - a fost un mic accident cu un vecin care nu
s-a asigurat (daca sunt sau nu sunt acasa) si a intrat in ea; in urma
accidentului el a fost grav avariat, iar ea a suferit doar niste
atingeri de curea pe aripa stanga spate, dar cu timpul se repara.
PRET: negociabil,
O dau cu tot cu accesorii: unu de 3 ani si una de 5 ani.
ROG SERIOZITATE !!!..



hr aici dupata 8) >> de altii 8)
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 1 2007 08:59pm
2 hr > dupata tot de altii
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 2 2007 03:14am
Quote (Arx_X @ Fri, 2 Nov 2007, 00:03)
k sa nu fie total spam..anuntul meu in piata d la a-z :

VAND NEVASTA !!!!

AN FABRICATIE: 1983, Al doilea proprietar, certificat in regula, productie autohtona
CULOARE: roscata,
DOTARI (full option): suspensii super, portbagaj mare, faruri bleu-ciel, grila radiator rosie bombata, air bag-uri frontale excelente,
STARE FUNCTIONARE: f. buna, putin uzata (cam de 2 ori pe saptamana; da' duce mult mai mult)
CAI PUTERE: ooh my God !!! ( poa' sa tina o herghelie)
STARE CAROSERIE: putin atinsa - a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat (daca sunt sau nu sunt acasa) si a intrat in ea; in urma accidentului el a fost grav avariat, iar ea a suferit doar niste atingeri de curea pe aripa stanga spate, dar cu timpul se repara.
PRET: negociabil,
O dau cu tot cu accesorii: unu de 3 ani si una de 5 ani.
ROG SERIOZITATE !!!..


are caracter in diablo ??
sau joaca wow ?
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 2 2007 04:29am
dota :-S
Retired Moderator
Posts: 7,256
Joined: Sep 11 2003
Gold: 69.96
Trader: Trusted
Nov 2 2007 04:29am
Post automatically split.

You may view the new topic here: http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=12248568&f=298
Go Back To Romanian Topic List
Prev1232425
Closed New Topic New Poll