Quote (Taiko @ Thu, Jan 15 2009, 01:31am)
da-te-n cucu' lu Hector ca multi ai )
nu vrei sa faci mq-urile pt Amigos?

btw .. imi areti si mie ce echipament folosesti ? ca mii lene sa ma uit . sau faci cata-uri multe si te folosesti de altii ?

cred k astept sa am cel putin 10 chars 71+ , apoi incerc sa fail cu toate

cat despre equip , joc solo in mare parte ..se vede la chars in proficiencies ..in catacombs nu prea faci prof

ca si feeder , clubs ftw , lvl 50+ cu 110+ ee si merge destul de lejer . in general am tankers , ca si feederi sunt cei mai potriviti, risc scazut de rip , si xp frumos (se pare k iei xp si daca esti atacat

)
o , da , glyphs functioneaza..cate vrei atata timp cat nici un mod nu se repeta cuum a zis Taiko
si ee pe glyphs, da longer duration ..nu da nimic "folositor"