d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania Ladder Slasher Topic - Repost
Prev1222324252644Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,588
Joined: Apr 23 2008
Gold: 0.00
Jan 15 2009 01:59am
praf ..........
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 15 2009 05:59am
Quote (Taiko @ Thu, Jan 15 2009, 01:31am)
da-te-n cucu' lu Hector ca multi ai )
nu vrei sa faci mq-urile pt Amigos? biggrin.gif
btw .. imi areti si mie ce echipament folosesti ? ca mii lene sa ma uit  .  sau faci cata-uri multe si te folosesti de altii ? biggrin.gif


cred k astept sa am cel putin 10 chars 71+ , apoi incerc sa fail cu toate rofl.gif
cat despre equip , joc solo in mare parte ..se vede la chars in proficiencies ..in catacombs nu prea faci prof wink.gif
ca si feeder , clubs ftw , lvl 50+ cu 110+ ee si merge destul de lejer . in general am tankers , ca si feederi sunt cei mai potriviti, risc scazut de rip , si xp frumos (se pare k iei xp si daca esti atacat tongue.gif )

o , da , glyphs functioneaza..cate vrei atata timp cat nici un mod nu se repeta cuum a zis Taiko
si ee pe glyphs, da longer duration ..nu da nimic "folositor"
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2009 10:38am
Quote (Arx_X @ Thu, 15 Jan 2009, 14:59)
cred k astept sa am cel putin 10 chars 71+ , apoi incerc sa fail cu toate rofl.gif
cat despre equip , joc solo in mare parte ..se vede la chars in proficiencies ..in catacombs nu prea faci prof wink.gif
ca si feeder , clubs ftw , lvl 50+ cu 110+ ee si merge destul de lejer . in general am tankers , ca si feederi sunt cei mai potriviti, risc scazut de rip , si xp frumos (se pare k iei xp si daca esti atacat tongue.gif )

o , da , glyphs functioneaza..cate vrei atata timp cat nici un mod nu se repeta cuum a zis Taiko
si ee pe glyphs, da longer duration ..nu da nimic "folositor"


man, iroseste-ti viata altcumva, ce dreq
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jan 15 2009 10:49am
Quote (DyCa4EveR @ Thu, 15 Jan 2009, 09:38)
si pt k the maze nu se compara cu amigos


parerea ta nu intereseaza pe nimeni atata timp cat nu ai reusit sa reprezinti nimic in intreaga ta istorie de LS

ai gasit iteme calumea dar niciodata n-ai avut equip-ul tau complet si jucai cu ce iti imprumuta cate unii

asa ca te rog abtinete de opinii si sfaturi in leg cu Me smile.gif

heart.gif u too
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2009 11:03am
first door fail cry3.gif

plm gata cu norocu smile.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Jan 15 2009 04:01pm
Quote (GriffonsEye @ Thu, Jan 15 2009, 07:03pm)
first door fail cry3.gif

plm gata cu norocu smile.gif


uite 1 fg , nu mai plange tongue.gif


Quote (EvilSpoon @ Thu, Jan 15 2009, 06:49pm)
parerea ta nu intereseaza pe nimeni atata timp cat nu ai reusit sa reprezinti nimic in intreaga ta istorie de LS

ai gasit iteme calumea dar niciodata n-ai avut equip-ul tau complet si jucai cu ce iti imprumuta cate unii

asa ca te rog abtinete de opinii si sfaturi in leg cu Me smile.gif

heart.gif u too


mai.. stii bine ca adevarul doare . de ce trebuie sa fii rau ? sad.gif
tongue.gif

This post was edited by Taiko on Jan 15 2009 04:04pm
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 15 2009 09:26pm
azi am observat ca e o luna de cand am luat unlock si am facut 12 mq's intr-o luna ohmy.gif

record mare pt mine laugh.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Jan 16 2009 12:43am
Quote (EvilSpoon @ Thu, Jan 15 2009, 06:49pm)
parerea ta nu intereseaza pe nimeni atata timp cat nu ai reusit sa reprezinti nimic in intreaga ta istorie de LS

ai gasit iteme calumea dar niciodata n-ai avut equip-ul tau complet si jucai cu ce iti imprumuta cate unii

asa ca te rog abtinete de opinii si sfaturi in leg cu Me smile.gif

heart.gif u too


biggrin.gif
pai eu am propiu meu eq tati tongue.gif
si pot sa fac 71 lejer k el
ms pt love laugh.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Jan 16 2009 02:42am
Quote (the_rest @ Thu, Jan 15 2009, 06:38pm)
man, iroseste-ti viata altcumva, ce dreq


nu vad logica in partea care e acum bold ..daca asta inseamna ca-mi irosesc viata..ce castig, irosind-o in alt fel ? tot irosire ar fii nu?

restul , hai nu va mai certati ce dreq ..macar nu aici..avem pm ..rugati persoana respectiva sa faca loc ..si aveti 50 de oportunitati sa va exprimati
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jan 16 2009 05:54am
Quote (DyCa4EveR @ Fri, 16 Jan 2009, 08:43)
biggrin.gif
pai eu am propiu meu eq tati tongue.gif
si pot sa fac 71 lejer k el
ms pt love laugh.gif


Yahu Mess FTW!

Tips Pt Cuvintele Pe Care Le Scurtam:

k - CA ( pt k ... PLM ... )
q - CU ( Am fost Q ... PLM ... in oras )

De cand folosesc mess-ul fol astea.. nu stiu de unde K in loc de CU unsure.gif

dar wtf ... fiecare cum ii place


Acu incerc Paladin Full Vita si

28th MQ Failed With Paladin On 15 Jan 2009 - 1 Point To The Maze Guild

This post was edited by EvilSpoon on Jan 16 2009 05:59am
Go Back To Romanian Topic List
Prev1222324252644Next
Add Reply New Topic New Poll