Quote (Arx_X @ Wed, Jan 14 2009, 04:30pm)
hai pe hc

uite ce am momentan in "parcul" propriu
Sarah4ever

50 Barbarian
ArxMarmors
71 Barbarian ArxCharms1

30 Barbarian
Climbing1
72 Barbarian ArxMisc
71 Barbarian OnceIDie
71 Fighter Arx
71 Barbarian si acum fac pauza k nu mai am chef..mai bine mai citesc, un film

da-te-n cucu' lu Hector ca multi ai )
nu vrei sa faci mq-urile pt Amigos?

btw .. imi areti si mie ce echipament folosesti ? ca mii lene sa ma uit . sau faci cata-uri multe si te folosesti de altii ?