d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > - Romania General Chat -
Prev11920212223Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jul 15 2009 04:27pm
Quote (leXu @ Wed, 15 Jul 2009, 23:23)
stai sa vezi cum o sa fie d3 ;))


iti dai seama..
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Jul 15 2009 04:36pm
Quote (Forb1ddeN @ Wed, 15 Jul 2009, 23:27)
iti dai seama..


macar de ar fi cum au fost d1 si d2.. cand a aparut d1 a fost cel mai tare joc cu cea mai tare grafica.. d2 la fel :)) bine asta acu secole :))))) speram ca d3 sa fie tot asa..
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jul 15 2009 04:45pm
Quote (leXu @ Wed, 15 Jul 2009, 23:36)
macar de ar fi cum au fost d1 si d2.. cand a aparut d1 a fost cel mai tare joc cu cea mai tare grafica.. d2 la fel :)) bine asta acu secole :))))) speram ca d3 sa fie tot asa..


pai tu nu ai vazut filmuletele ?
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Jul 15 2009 04:46pm
Quote (Forb1ddeN @ Wed, 15 Jul 2009, 23:45)
pai tu nu ai vazut filmuletele ?


... una e sa vad filmulete si una e sa il joci.. in filmulete (chiar daca or fi HD) nu vezi ce grafica are si ...
Banned
Posts: 352
Joined: Jun 1 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jul 15 2009 07:30pm
Ba asculta acia. Diablo 1 a fost bun pentru ca a introdus atmosfera aia de beci, intunecoasa, puturoasa si infricosatoare sub un cimitir. In d3 vor sa puna cimpii cu fluturi si curcubee...sa-mi bag pula bre dar aia nu e diablo bre aia e joc de copii.
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Jul 15 2009 07:54pm
Quote (Morphadron @ Thu, 16 Jul 2009, 02:30)
Ba asculta acia. Diablo 1 a fost bun pentru ca a introdus atmosfera aia de beci, intunecoasa, puturoasa si infricosatoare sub un cimitir. In d3 vor sa puna cimpii cu fluturi si curcubee...sa-mi bag pula bre dar aia nu e diablo bre aia e joc de copii.


=)) or sa ne puna sa crestem animale virtuale si sa impuscam aripile de la muste ca in WANTED :))
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jul 16 2009 04:26am
Pariu pe tot fg-ul meu ca sunteti una si aceeasi persoana? IRL that is.
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Jul 16 2009 08:59am
Quote (mmc01 @ Thu, 16 Jul 2009, 11:26)
Pariu pe tot fg-ul meu ca sunteti una si aceeasi persoana? IRL that is.


poi.. ai cam pierdut.. sa mor daca as fi putut face ceva sa iti iau fg'ul.. asa putin cat ai..
nu ai sa ma auzi niciodata vorbind k nenea ala


This post was edited by leXu on Jul 16 2009 09:00am
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jul 16 2009 07:09pm
Nb !
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jul 18 2009 03:14am
Quote (leXu @ Thu, 16 Jul 2009, 15:59)
poi.. ai cam pierdut.. sa mor daca as fi putut face ceva sa iti iau fg'ul.. asa putin cat ai..
nu ai sa ma auzi niciodata vorbind k nenea ala


lool :))) hai ma lexule recunoaste :(
Go Back To Romanian Topic List
Prev11920212223Next
Closed New Topic New Poll