Quote (Morphadron @ Thu, 16 Jul 2009, 02:30)
Ba asculta acia. Diablo 1 a fost bun pentru ca a introdus atmosfera aia de beci, intunecoasa, puturoasa si infricosatoare sub un cimitir. In d3 vor sa puna cimpii cu fluturi si curcubee...sa-mi bag pula bre dar aia nu e diablo bre aia e joc de copii.
=)) or sa ne puna sa crestem animale virtuale si sa impuscam aripile de la muste ca in WANTED :))