hehe . bravo ca ai reusit s-ajungi la ninja
e mare chestie

. io-am ajuns la monk cel mai mult . 3 mq passed la rand
era sa fac ninja , dar m-am pripit si-am bagat cheia proasta inauntru ca n-a mers din prima cheia care-am vrut .. o gafa de-a mea . dar combinatia o aveam in cap corecta