d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Buna
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,127
Joined: Dec 19 2008
Gold: 88.00
Trader: Trusted
Mar 11 2010 05:13pm
Quote (poker4life @ Mar 12 2010 12:24am)
ma tu esti batut in cap cu cuie ?

Datoria ta e la baie,stai sa ma duk sa tio prepar. te chem eu cand e gata masa.

Pofta buna puyule ;)


ce urat vorbesti :D .. dar inca nu exclud ca esti fata ... inca :)

dar poti sa demonstrezi :) ... hai la un suc
Member
Posts: 1,589
Joined: Nov 22 2007
Gold: 0.00
Mar 12 2010 01:04am
Quote (puyu @ 11 Mar 2010 23:55)
o alta ¨fata¨ care se da de fata ?

oare sora lui naomi ? verisoara lui proshit ... pardon.. vreau sa zic , copiiiiiiiii lui A........ ?

mai intarzie mult datoria ?




1 : vezi ca nu stii sa scrii. sau probabil sa vorbesti corect gramatical .

2 : 100% esti alex

3 : intreb iar , datoria ?



puyule ...
nu iti mai bate capu cu toti copiii
Banned
Posts: 1,564
Joined: Oct 6 2008
Gold: 3.02
Mar 12 2010 01:56am
Quote (TheElderGod @ Mar 11 2010 11:13pm)
ce urat vorbesti :D .. dar inca nu exclud ca esti fata ... inca :)

dar poti sa demonstrezi :) ... hai la un suc


Pai,hai in Baia Mare si mergem draga.



Quote
puyule ...
nu iti mai bate capu cu toti copiii


mda,imi da pm : salut Alex,datoria ?

Pai nu ma ia pe mine nimeni asa,daka as fi baiat i-as sparge capul cu un cui si ciocan ;)
Member
Posts: 15,027
Joined: Jul 14 2007
Gold: 10,635.29
Mar 12 2010 02:38am
Quote (poker4life @ 12 Mar 2010 09:56)
Pai,hai in Baia Mare si mergem draga.





mda,imi da pm : salut Alex,datoria ?

Pai nu ma ia pe mine nimeni asa,daka as fi baiat i-as sparge capul cu un cui si ciocan ;)


naughty naughty homo <_<
Banned
Posts: 1,564
Joined: Oct 6 2008
Gold: 3.02
Mar 12 2010 03:04am
Quote (Rizwan @ Mar 12 2010 08:38am)
naughty naughty homo  <_<


wow, mandru ?
Member
Posts: 1,291
Joined: May 12 2008
Gold: 7.60
Mar 12 2010 03:21am
urat faceti ma baetzi..ce dracu va place sa va dati pizde habar am asa mult va doriti sa fiti fututzi
:bouncy:

This post was edited by FunkyForTzaT on Mar 12 2010 03:23am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 12 2010 04:02am
au o parte gay in ei, ce poti sa le faci ? :cry:

cand ai zis ca esti din baia mare s-a terminat cu discutia, avand in vedere ca de acolo erau cativa ratati cu multi/scammer tag.
cred ca te inscrii in ei.
Banned
Posts: 1,564
Joined: Oct 6 2008
Gold: 3.02
Mar 12 2010 10:08am
Quote (MrDjBthu @ Mar 12 2010 10:02am)
au o parte gay in ei, ce poti sa le faci ? :cry:

cand ai zis ca esti din baia mare s-a terminat cu discutia, avand in vedere ca de acolo erau cativa ratati cu multi/scammer tag.
cred ca te inscrii in ei.


oare nu ii mata printre ei ?
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Mar 12 2010 10:42am
Quote (poker4life @ 12 Mar 2010 18:08)
oare nu ii mata printre ei ?


imi pare rau dar sunt suficient de matur incat sa nu ma atac de la niste comentarii puerile. ceea ce in cazul tau nu s-a intamplat, de unde trag concluzia ca am avut dreptate.
Member
Posts: 2,661
Joined: Dec 14 2009
Gold: 20.00
Mar 12 2010 10:58am
Quote (poker4life @ Mar 11 2010 11:56pm)
Pai,hai in Baia Mare si mergem draga.





mda,imi da pm : salut Alex,datoria ?

Pai nu ma ia pe mine nimeni asa,daka as fi baiat i-as sparge capul cu un cui si ciocan ;)


eu sunt din baia mare . despre ce e vorba?
Go Back To Romanian Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll