Quote (Gabytzu @ 3 Mar 2010 21:38)
hahaha :)) hai ma ce naiba numai fa misto de el ca sigur lui ii pare rau ( ca are lock + tag scammer) nu ca a furat :)) ca romanilor niciodata nu le pare rau dupa ce fura... doar la asta ne pricepem cel mai bine

:))
glumeam ... nu faceam misto..
e chiar de treaba alex