Quote (onlythebrave @ Feb 17 2010 08:30pm)
cind vdm si noi o faza dintr-asta intr-un tramvai in rahova?
btw, taiko tata, e adevarat ca la voi in timi au dat pensionarii in judecata guvernul? dc da, bv lor, au o muie gratuita boc-udrea si din partea mea...
posibil . n-am auzit
