Quote (kelubuzau @ 11 Dec 2009 18:41)
puyu daca e .. poate de rev sau dupa ... bem o bere. o dau io

oricand

daca-i pe gratis :))
numai prima o dai ? sau toata seara ? eu dupa revelion plec in Italia vreo 2 saptamani... daca e dai un tlf .. ti-am dat nr cand imi vb urat

Quote (NimeniAltu @ 13 Dec 2009 21:53)
stau ca boschetarii in spatele blocului =)))
eu stau in fata blocului . hah
This post was edited by puyu on Dec 15 2009 08:14am