d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Kelz0
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:36pm
sunteti varza vb sa nu adormiti la tastatura si moralalapapucului da filmul inapoi si spunele la baieti adevarul :D
Member
Posts: 12,171
Joined: Jun 17 2009
Gold: 136.37
Warn: 40%
Oct 2 2009 12:37pm
Quote (kelz0 @ Fri, Oct 2 2009, 09:35pm)
in primul rand ca nu lam furat daca era pe jos el mila dat :) imprumut sau de tot macar daca intelegi chestia :)




Mi-ai cerut itemul, tu l-am dat, aveam incredere in tine. Voiai sa ti-l dau in casuta de trade cu time stamp si cu confirmarea ca esti kelz0 @ jsp ?
No thanks, imi place sa merg pe incredere chiar daca imi iau teapa uneori, am dat 5 fg si am aflat cu cine am de-aface. E un pret bun, cel putin pentru mine.

This post was edited by moralapapucului on Oct 2 2009 12:37pm
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Oct 2 2009 12:38pm
Quote (moralapapucului @ Fri, Oct 2 2009, 06:37pm)
Mi-ai cerut itemul, tu l-am dat, aveam incredere in tine. Voiai sa ti-l dau in casuta de trade cu time stamp si cu confirmarea ca esti kelz0 @ jsp ?
No thanks, imi place sa merg pe incredere chiar daca imi iau teapa uneori, am dat 5 fg si am aflat cu cine am de-aface. E un pret bun, cel putin pentru mine.


lasal frate nu vezi k se crede Dumnezeu pe jsp? el...un rahatel cu ochisori? in locu lui imi ceream scuze da el zice k suntem randomi si nush ce..se crede atot stiutor...lasal in pace...dak atata stie sa faca :lol: ce vrei sai faci?
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:38pm
Mi-ai cerut itemul, tu l-am dat, ? dute si citeste o carte ma :D
Member
Posts: 12,171
Joined: Jun 17 2009
Gold: 136.37
Warn: 40%
Oct 2 2009 12:39pm
Quote (kelz0 @ Fri, Oct 2 2009, 09:38pm)
Mi-ai cerut itemul, tu l-am dat, ? dute si citeste o carte ma :D


U e langa I . Se cheama missclick amice. Si daca tot vorbim de cultura generala , ghici care e forma corecta :

a) dute
b ) du-te

Pentru 100 fg.

This post was edited by moralapapucului on Oct 2 2009 12:41pm
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Oct 2 2009 12:40pm
Quote (kelz0 @ Fri, Oct 2 2009, 06:38pm)
Mi-ai cerut itemul, tu l-am dat, ? dute si citeste o carte ma :D


uitel frate cat de TERMINAT E...si u ai gresit mosule ;) asa k nu te mai crede MARELE KELZO
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:40pm
Quote (moralapapucului @ Fri, Oct 2 2009, 06:39pm)
U e langa I . Se cheama missclick amice.


fa ma joc sa iti dau ravenul k vad k te plangi k un bebe

This post was edited by kelz0 on Oct 2 2009 12:51pm
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Oct 2 2009 12:41pm
Quote (kelz0 @ Fri, Oct 2 2009, 06:40pm)
fa ma joc sa iti dau ravenul k te plange k un bebe


CE AI ZIS MAAA???? K TE PLANGE K UN BEBE??? UITE CE ANALFABET ESTI INVATA SA SCRII SI DUPA VII SA VB-ESTI CU NOI!!! " k te plange k un bebe "
Member
Posts: 16,658
Joined: May 24 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Oct 2 2009 12:41pm
Quote (AlexSwat @ Fri, Oct 2 2009, 06:40pm)
uitel frate cat de TERMINAT E...si u ai gresit mosule ;) asa k nu te mai crede MARELE KELZO


Mi-ai cerut itemul, tu l-am dat, ? dute si citeste o carte ma :D


eu ti l-am dat


esti la liceu ma?
Member
Posts: 17,090
Joined: Jan 22 2009
Gold: 8.83
Oct 2 2009 12:42pm
Quote (kelz0 @ Fri, Oct 2 2009, 06:41pm)
Mi-ai cerut itemul, tu l-am dat, ? dute si citeste o carte ma :D


eu ti l-am dat


esti la liceu ma?


te mai crezi mult cel mai tare de pe jsp?
Go Back To Romanian Topic List
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll