Quote (napsterz0r @ Mon, 29 Jun 2009, 02:46)
tu realizezi ca ,d3 va omora d2 de tot?:))
Nu de tot, dar il va reduce pt multi la single-player.
Quote (onlythebrave @ Mon, 29 Jun 2009, 04:43)
n-am inteles niciodata masochismul unor oameni care in loc sa inventeze lucruri din ce in ce mai frumoase le fac din ce in ce mai urite...de ex mizeria asta de d3..e un esec total...s-au strins semnaturi de la fanii diablo impotriva acestui d3, in forma in care este acum ca o imitatie nereusita a wow...si ei continua sa-l promoveze...cine plm il va juca?..mai bine joc wow sau dota decit asa ceva!
Bine, tu joaca ce vrei..te asigur ca sunt multi care-l vor juca oricum ar fi. Nu cred ca o sa iasa ceva prost.