d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > 1.13 Runewords > Multe !
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,928
Joined: Jul 15 2008
Gold: 0.00
Jun 28 2009 04:26am
xD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 28 2009 04:50pm
fail
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jun 28 2009 05:46pm
Quote (onlythebrave @ Fri, 26 Jun 2009, 18:31)
si eu cred acelasi lucru....deaia intirzie bulangii cu resetu...simt eu in urina asta..:D...asa ca bagati-va pe soft si cumparati tot ce puteti ca dupa o sa fie scump rau....:D


tu realizezi ca ,d3 va omora d2 de tot?:))
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,629.00
Jun 28 2009 06:18pm
eu nu cred

cred ca vor fi multi ca mine , cu placa video de 32 de mega si care nu vor sa fie din nou distrusi dupa un joc care vor continua sa joace d2 doar de placere :)
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 28 2009 07:43pm
n-am inteles niciodata masochismul unor oameni care in loc sa inventeze lucruri din ce in ce mai frumoase le fac din ce in ce mai urite...de ex mizeria asta de d3..e un esec total...s-au strins semnaturi de la fanii diablo impotriva acestui d3, in forma in care este acum ca o imitatie nereusita a wow...si ei continua sa-l promoveze...cine plm il va juca?..mai bine joc wow sau dota decit asa ceva!
Member
Posts: 43,241
Joined: Nov 6 2005
Gold: 53,809.25
Jun 28 2009 10:03pm
Quote (napsterz0r @ Mon, 29 Jun 2009, 02:46)
tu realizezi ca ,d3 va omora d2 de tot?:))


Nu de tot, dar il va reduce pt multi la single-player.

Quote (onlythebrave @ Mon, 29 Jun 2009, 04:43)
n-am inteles niciodata masochismul unor oameni care in loc sa inventeze lucruri din ce in ce mai frumoase le fac din ce in ce mai urite...de ex mizeria asta de d3..e un esec total...s-au strins semnaturi de la fanii diablo impotriva acestui d3, in forma in care este acum ca o imitatie nereusita a wow...si ei continua sa-l promoveze...cine plm il va juca?..mai bine joc wow sau dota decit asa ceva!


Bine, tu joaca ce vrei..te asigur ca sunt multi care-l vor juca oricum ar fi. Nu cred ca o sa iasa ceva prost.
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jun 29 2009 12:57am
Quote (Alexandru @ Mon, 29 Jun 2009, 05:03)
Nu de tot, dar il va reduce pt multi la single-player.



Bine, tu joaca ce vrei..te asigur ca sunt multi care-l vor juca oricum ar fi. Nu cred ca o sa iasa ceva prost.


eu unu abia astept :P
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
Jun 29 2009 06:08am
Quote (onlythebrave @ Mon, Jun 29 2009, 01:43am)
n-am inteles niciodata masochismul unor oameni care in loc sa inventeze lucruri din ce in ce mai frumoase le fac din ce in ce mai urite...de ex mizeria asta de d3..e un esec total...s-au strins semnaturi de la fanii diablo impotriva acestui d3, in forma in care este acum ca o imitatie nereusita a wow...si ei continua sa-l promoveze...cine plm il va juca?..mai bine joc wow sau dota decit asa ceva!


thebrave are dreptate
e o imitatie nereusita wow
o porcarie
eu ma gandeam k o sa continue cu ceva gen d2 cu grafica imbunatatita
dar o sa fie o porcarie mareeeeeeeeee
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 29 2009 06:30am
lumea continua sa joace jocuri simple si vechi ... de exemplu, m-am uitat acuma vreo cativa ani pe site-ul de unde se downloadeaza doom1, si lumea continua sa il downloadeze chiar si atuncea la 15-20 de ani dupa ce a fost facut ... si e un joc cam naspa fata de diablo2.

e zic ca diablo2 este cel mai fain joc facut vreodata ! mai bine ar fi facut niste noi expansionuri, decat diablo3.

This post was edited by the_rest on Jun 29 2009 06:30am
Member
Posts: 13,594
Joined: Apr 14 2007
Gold: 119.50
Warn: 10%
Jun 29 2009 07:15am
Quote (the_rest @ Mon, 29 Jun 2009, 14:30)
lumea continua sa joace jocuri simple si vechi ... de exemplu, m-am uitat acuma vreo cativa ani pe site-ul de unde se downloadeaza doom1, si lumea continua sa il downloadeze chiar si atuncea la 15-20 de ani dupa ce a fost facut ... si e un joc cam naspa fata de diablo2.

e zic ca diablo2 este cel mai fain joc facut vreodata ! mai bine ar fi facut niste noi expansionuri, decat diablo3.


ar fii fost frumos noi expansionuri ! dar o sa iasa mai multi bani din d3 decat din 1 x expansion :) !
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll