L-V
trezirea pe la 10:30
serial + mancare +baie pan la 14:30
14:30 plec spre lucru , eventual ma intalnesc la birt cu cate cineva sa bem cafeaua
16:00 -lucru
23:00 plec de la lucru
1) acasa => somn
2) in oras
a) la femeie => buci
b ) cu prieteni => shedem la un pahar de vorba
S-D
in saptamana lucratoare e asa
08:00-20:00 lucru
20:00 - de obicei ies la baut .
Programul imi permite o saptaman libera pe luna , in care :
-pescuit , buci, somn , tv , filme , buci ,iesit in oras, ping-pong , buci .
Important de precizat e ca nu ma mai joc . eventual cate un LS , dar f rar
This post was edited by Taiko on Jun 23 2009 04:33am