d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Guild Romanesc
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 5 2009 01:04pm
stai sa se dea reset si vb toti....
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 5 2009 01:06pm
hello people, eu nu sunt in nici o guilda dar nu prea simt lipsa. nu cred ca se prea merita sa faci parte din guilda, decat daca esti din acelasi oras cu alti membri ai ghildei, si se fac intalniri la cate o bericica.

ma enervez si imi fac eu o guilda, si numai eu stau in guilda mea ! :stupid:
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 5 2009 02:12pm
e ca si cum ai spune ca stai doar tu printre sticlele de bere...mai are farmec asa de unul singur?... :)
Apropo...Hai Romania! sper sa nu ne faca si astia de ris...echipa noua, selectioner nou...
Member
Posts: 1,011
Joined: Apr 16 2009
Gold: 2.50
Jun 5 2009 02:29pm
dau un ex bulgarii siau facut bulgari community dc sa nu ne facem si noi ce suntem mai plosti?
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Jun 5 2009 03:57pm
Quote (razvan @ Fri, 5 Jun 2009, 22:29)
dau un ex bulgarii siau facut bulgari community dc sa nu ne facem si noi ce suntem mai plosti?


Probabil ca bulgarii stiu sa scrie bulgareste mai bine decat noi romanii stim sa scriem romaneste.
Si d'aia au reusit.
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2009 03:17am
Quote (mmc01 @ Sat, 6 Jun 2009, 00:57)
Probabil ca bulgarii stiu sa scrie bulgareste mai bine decat noi romanii stim sa scriem romaneste.
Si d'aia au reusit.


cam greu sa fie asa, ca bulgarii scriu cu caractere dinalea chirilice sau cum le zice.
eu cred ca bulgarii din intamplare, au avut pe unu dintre ei care i-a organizat, sau a preluat inititiva si a facut un guild.
asa ar trebui sa faca careva un nou topic: cine intra in guilda cu numele cutare ? si sa vedeti ca s-ar face si guild de romani... numa sa ii gaseasca un nume cool.
Member
Posts: 2,924
Joined: Jul 4 2008
Gold: 330.00
Jun 6 2009 11:51am
pai hai faceti topic cu nume posibile....:) Poate avem mai mult succes decit topicul acela cu numele chanelului romanesc...ce penibil
Member
Posts: 16,780
Joined: Jul 28 2008
Gold: 0.00
Jun 9 2009 03:33am
Mie chiar imi place sa cred ca sunt si romani cu capul pe umeri pe forumul asta.Si nu doar copii analfabeti.
Sincer sa fiu , nici n-am idee cum se face un guild , sau cat trebuie sa platesti.Dar m-am gandit ca ar fi o initiativa ok si toti am beneficia !
Deci , cine ma lumineaza in legatura cu costurile ? :)
Member
Posts: 15,478
Joined: Apr 22 2008
Gold: 11,362.14
Jun 9 2009 06:16am
unde pot sa postez si eu pentru 4600 ?

This post was edited by Xixina on Jun 9 2009 06:16am
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 9 2009 08:04am
Quote (Xixina @ Tue, 9 Jun 2009, 15:16)
unde pot sa  postez si eu pentru 4600 ?


bravo ai 4600 de posturi

Guild romanesc ? pm me sa intru, dupa ce se face.
Go Back To Romanian Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll