Quote (mmc01 @ Sat, 6 Jun 2009, 00:57)
Probabil ca bulgarii stiu sa scrie bulgareste mai bine decat noi romanii stim sa scriem romaneste.
Si d'aia au reusit.
cam greu sa fie asa, ca bulgarii scriu cu caractere dinalea chirilice sau cum le zice.
eu cred ca bulgarii din intamplare, au avut pe unu dintre ei care i-a organizat, sau a preluat inititiva si a facut un guild.
asa ar trebui sa faca careva un nou topic: cine intra in guilda cu numele cutare ? si sa vedeti ca s-ar face si guild de romani... numa sa ii gaseasca un nume cool.