Quote (the_rest @ Fri, 29 May 2009, 13:26)
brishca mea, tie ti se rupe ca nu ai luat warn, esti si mediator inca ... te doare-n cot.
si pe tine cu ce te doare ca ai luat warn ???
se uita lumea urat la tine pe strada ?

te persecuta userii de pe jsp ? arunca in tine cu pietre ?
ce mare branza e sa stai inca 10 zile cu un amarat de warn.
warn conteaza doar la 50% cand pierzi avatar , sig , profil , guilda si alte cele si mai rau la 70% cand nu mai ai access la fg sau pm.
pana atunci
stati sedeti chill ma copchii
This post was edited by MrDjBthu on May 29 2009 06:13am