d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Eu O Intrebare Pt Cel Care A Dat Warn
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 29 2009 05:26am
Quote (Arx_X @ Thu, 28 May 2009, 09:52)
Chestia cu "moderatorii nu trebuie sa dea socoteala" e adusa de vant sau din cartile de Petre Ispirescu?
"sa dea socoteala" e o expresie abuziva sa-i zicem asa.. nu trebuie sa raspunda celor care intreaba intr-un mod indecent, sau ..celor care nu intreaba deloc.

cat despre warn-urile respinse , un warn este scos (sau nu) in functie de comportamentul userului respectiv pe forumuri .
deci care stiti ca faceti spam , postati aiurea (nu doar aici) sau incalcati cine stie ce reguli , acum stiti de ce.

sfatul meu: mai asteptati zilele incauza , si apoi incercati din nou, dar paote sunteti si "cuminti" intre timp , chiar ajuta.


brishca mea, tie ti se rupe ca nu ai luat warn, esti si mediator inca ... te doare-n cot.
Member
Posts: 2,249
Joined: Mar 5 2009
Gold: 297.58
May 29 2009 05:45am
Mi s-ar parea corect odata cand ti se da warn sa ti se da motivul ptr care ai warn si topicul unde ai gresit ....
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
May 29 2009 06:12am
Quote (the_rest @ Fri, 29 May 2009, 13:26)
brishca mea, tie ti se rupe ca nu ai luat warn, esti si mediator inca ... te doare-n cot.


si pe tine cu ce te doare ca ai luat warn ???
se uita lumea urat la tine pe strada ? :rofl:
te persecuta userii de pe jsp ? arunca in tine cu pietre ?
ce mare branza e sa stai inca 10 zile cu un amarat de warn.

warn conteaza doar la 50% cand pierzi avatar , sig , profil , guilda si alte cele si mai rau la 70% cand nu mai ai access la fg sau pm.

pana atunci stati sedeti chill ma copchii

This post was edited by MrDjBthu on May 29 2009 06:13am
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 29 2009 07:51am
Quote (MrDjBthu @ Fri, 29 May 2009, 15:12)
si pe tine cu ce te doare ca ai luat warn ???
se uita lumea urat la tine pe strada ? :rofl:
te persecuta userii de pe jsp ? arunca in tine cu pietre ?
ce mare branza e sa stai inca 10 zile cu un amarat de warn.

warn conteaza doar la 50% cand pierzi avatar , sig , profil , guilda si alte cele si mai rau la 70% cand nu mai ai access la fg sau pm.

pana atunci stati sedeti chill ma copchii


am 10% warn ... aia e foarte grav, sa stii ca se uita lumea urat la mine pe strada, ma bat parintii, ma persecuta politia, nu ma lasa pe stadion la fotbal ca am warn 10% ...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
May 29 2009 10:02am
Quote (ser1990 @ Fri, 29 May 2009, 14:45)
Mi s-ar parea corect odata cand ti se da warn sa ti se da motivul ptr care ai warn si topicul unde ai gresit ....


dai click frumos pe warn bar si citesti acolo bla bla bla ;)

cred ca s-a raspuns intrebarii(lor) de aici .
inca o data, daca aveti probleme legate de warn (l-ati primit fara motiv dupa parerea voasta ), pm Balakai.

This post was edited by Arx_X on May 29 2009 11:13pm
Member
Posts: 6,045
Joined: Dec 5 2008
Gold: 0.55
May 29 2009 04:48pm
eu sincer nu inteleg cum va luatie warn mereu .... :)
mai ales astea cu 70+ :)
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll