Quote (valykiller91 @ Fri, 22 May 2009, 21:38)
aha
cred k stiu
faci o soso si dai toata ziua rush cu ea
ofc pui un tov sa stea pe char la care dai rush
nui mare filozofie
da e naspa
rush dupa rush dupa rush
iti vine sa iti bagi pla in ea de treaba
1 la mana.. aici e vorba de hardcore, iar 2....in primele 2 saptamanii ai exact PWLA pe tine ( sa numai zicem ca esti soarca fara life fara merc decent cu infinity si asa mai departe )! Fara 3rd programs and mai multe mule sa faci cel putin 2-3-4 mule pe rush faci iar PWLA! Sa zicem ca faci in jur de 10 mule pe zi , din alea 10 pot fi toate gul sau nici unul, deci faci iar punctepuncte.
ps: Si sa nu crezi ca regret ca am cheltuit fg-ul.. neah! Chiar a meritat ,mi-am facut damblua la inceput.. primele iteme gg.. stele de 25k fg.. am jucat 1 luna, am murit si m-am lasat!:)
This post was edited by napsterz0r on May 22 2009 04:38pm