d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Am Si Eu O Intrebare
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,641
Joined: Dec 14 2008
Gold: 828.70
May 22 2009 03:38pm
Quote (napsterz0r @ Fri, May 22 2009, 09:07pm)
si cum imi gasesti mie atatea gul`s in 2 saptamanii?:))


aha
cred k stiu
faci o soso si dai toata ziua rush cu ea
ofc pui un tov sa stea pe char la care dai rush
nui mare filozofie
da e naspa
rush dupa rush dupa rush
iti vine sa iti bagi pla in ea de treaba
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
May 22 2009 04:34pm
Quote (valykiller91 @ Fri, 22 May 2009, 21:38)
aha
cred k stiu
faci o soso si dai toata ziua rush cu ea
ofc pui un tov sa stea pe char la care dai rush
nui mare filozofie
da e naspa
rush dupa rush dupa rush
iti vine sa iti bagi pla in ea de treaba


1 la mana.. aici e vorba de hardcore, iar 2....in primele 2 saptamanii ai exact PWLA pe tine ( sa numai zicem ca esti soarca fara life fara merc decent cu infinity si asa mai departe )! Fara 3rd programs and mai multe mule sa faci cel putin 2-3-4 mule pe rush faci iar PWLA! Sa zicem ca faci in jur de 10 mule pe zi , din alea 10 pot fi toate gul sau nici unul, deci faci iar punctepuncte.


ps: Si sa nu crezi ca regret ca am cheltuit fg-ul.. neah! Chiar a meritat ,mi-am facut damblua la inceput.. primele iteme gg.. stele de 25k fg.. am jucat 1 luna, am murit si m-am lasat!:)

This post was edited by napsterz0r on May 22 2009 04:38pm
Member
Posts: 6,979
Joined: Jan 13 2008
Gold: 5.00
May 22 2009 06:29pm
Quote (napsterz0r @ Fri, May 22 2009, 11:34pm)
1 la mana.. aici e vorba de hardcore, iar 2....in primele 2 saptamanii ai exact PWLA pe tine ( sa numai zicem ca esti soarca fara life fara merc decent cu infinity si asa mai departe )! Fara 3rd programs and mai multe mule sa faci cel putin 2-3-4 mule pe rush faci iar PWLA! Sa zicem ca faci in jur de 10 mule pe zi , din alea 10 pot fi toate gul sau nici unul, deci faci iar punctepuncte.


ps: Si sa nu crezi ca regret ca am cheltuit fg-ul.. neah! Chiar a meritat ,mi-am facut damblua la inceput.. primele iteme gg.. stele de 25k fg.. am jucat 1 luna, am murit si m-am lasat!:)


ofc
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 23 2009 02:51am
Quote (napsterz0r @ Sat, 23 May 2009, 00:07)
si cum imi gasesti mie atatea gul`s in 2 saptamanii?:))


pai, pentru Lo, trebuie numai 8 gul runes ... or pica si pe la countess
Go Back To Romanian Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll